Z przykrością muszę zawiadomić, iż w dniu dzisiejszym tj. 5.12.2012, ja (Averxes), oraz Sir Assassin Pal składamy rezygnację z pozycji tutora na serwerze.
Averxes
Rezygnuję z rangi na serwerze po 6 latach, a powodem tego jest głównie brak czasu i trochę chęci do gry.
Powodów jest wiele więcej, ale nic wam do mojego życia osobistego. To co zrobię z postacią zostawię dla siebie. Może kiedyś wrócę, pewnie raz na jakiś czas będę się logował.
Z graczami, których szanuję, oraz administracją mam nadzieję, że nie stracę kontaktu i oczywiście postaram się dalej pomagać serwerowi jeśli tylko czas na to pozwoli.
Dzięki Vinox za współpracę i szansę którą mi dałeś. Zachęcam bardzo do gry i pozdrawiam wszystkich czytających to. Życzę wielkich sukcesów.
Chciałbym dodać, że nie rezygnuję z rangi s-moderatora na forum i to tam właśnie możecie się ze mną kontaktować. Powodzenia.
Sir Assassin Pal
Z dniem dzisiejszym oficjalnie chciałbym zrezygnować z pozycji na serwerze.Jedni mogą się cieszyć inni nie.
Straciłem zbyt dużo co mogłem osiągnąć grając w Tibie. Na Mazurskim Otsie, grałem ok 5 lat.
Osiągnąłem tutaj 2x bycia w topce jakieś pół roku Domeczkiem Małym(grałem od 200k nim) i Sirkiem od 370k-590350.
Do momentu aż nie chciało mi się expić i mnie dogoniono. Spędziłem w ekipie servera 11 miesięcy i 5 dni, w większości był to miły czas spędzony razem z wami.
Starałem się pomóc jak tylko potrafiłem. Nikogo tutaj pozdrawiać nie będę bo by sporo osób byłoby wymienionych.
Życzę sporych lvl wbitych i wszystkiego dobrego na tym otsie.
Vinox ,Felek i Averxes dziękuję za współpracę i że wytrzymaliście ze mną. Obyście mnie miło wspominali.Narazie
Grało/gra się świetnie, a Mazurski OTS zawsze jest będzie najlepszym OTS.
Averxes
Rezygnuję z rangi na serwerze po 6 latach, a powodem tego jest głównie brak czasu i trochę chęci do gry.
Powodów jest wiele więcej, ale nic wam do mojego życia osobistego. To co zrobię z postacią zostawię dla siebie. Może kiedyś wrócę, pewnie raz na jakiś czas będę się logował.
Z graczami, których szanuję, oraz administracją mam nadzieję, że nie stracę kontaktu i oczywiście postaram się dalej pomagać serwerowi jeśli tylko czas na to pozwoli.
Dzięki Vinox za współpracę i szansę którą mi dałeś. Zachęcam bardzo do gry i pozdrawiam wszystkich czytających to. Życzę wielkich sukcesów.
Chciałbym dodać, że nie rezygnuję z rangi s-moderatora na forum i to tam właśnie możecie się ze mną kontaktować. Powodzenia.
Sir Assassin Pal
Z dniem dzisiejszym oficjalnie chciałbym zrezygnować z pozycji na serwerze.Jedni mogą się cieszyć inni nie.
Straciłem zbyt dużo co mogłem osiągnąć grając w Tibie. Na Mazurskim Otsie, grałem ok 5 lat.
Osiągnąłem tutaj 2x bycia w topce jakieś pół roku Domeczkiem Małym(grałem od 200k nim) i Sirkiem od 370k-590350.
Do momentu aż nie chciało mi się expić i mnie dogoniono. Spędziłem w ekipie servera 11 miesięcy i 5 dni, w większości był to miły czas spędzony razem z wami.
Starałem się pomóc jak tylko potrafiłem. Nikogo tutaj pozdrawiać nie będę bo by sporo osób byłoby wymienionych.
Życzę sporych lvl wbitych i wszystkiego dobrego na tym otsie.
Vinox ,Felek i Averxes dziękuję za współpracę i że wytrzymaliście ze mną. Obyście mnie miło wspominali.Narazie
Grało/gra się świetnie, a Mazurski OTS zawsze jest będzie najlepszym OTS.
10 przykazań moderatora:
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania.
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie.
3. Moderator nie obija się - moderator czuwa.
4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę.
6. Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli.
7. Moderator nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów.
8. Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność. forumowiczów.
9. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
10. Szanuj moderatora swego - możesz mieć gorszego. [zakaz edycji sygnatury.]
1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania.
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie.
3. Moderator nie obija się - moderator czuwa.
4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę.
6. Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli.
7. Moderator nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów.
8. Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność. forumowiczów.
9. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
10. Szanuj moderatora swego - możesz mieć gorszego. [zakaz edycji sygnatury.]
Mazurski OTS Facebook
