• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 24 25 26 27 28 ... 34 Dalej »

Sztabka zlota.

Thread locked 
Thread tools
Sztabka zlota.
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#1
25-10-2012, 21:46:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-10-2012, 22:02:10 przez Vinox.)
Witamy,
W dniu dzisiejszym wprowadzamy możliwość wymiany konkretnej waluty na sztabki złota które będziemy mogli schować "pod skarpetą".

NPC znajduje się w głównym city!

Zapraszamy do korzystania.
Ekipa Mazurskiego!


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Tr4X
Zaawansowany
73 Liczba postów:
   
#2
25-10-2012, 21:55:35
Fajnie, że takie coś wprowadziliście. Ułatwi to w pewnym stopniu grę ;] Nie będzie już kilku backapckow NG tylko parę sztabek ;]


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Daniel3k
Banned
155 Liczba postów:
   
#3
25-10-2012, 22:26:08
Pomysł okej wygląd sztabki do dupy XDD a reszta okeeeeeeeeeeee Big Grin


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#4
25-10-2012, 23:18:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-10-2012, 0:10:39 przez Freszol.)
Ciekawe ciekawe, szkoda że tego tera nie obczaje :<

@Down
x2


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sasha
Visca el Barça
1 234 Liczba postów:
   
#5
25-10-2012, 23:50:51
Witam, pokaże ktoś screena, jak wygląda ta sztabka złota, oraz ile to jest?
1 sztabka = 100ng, tak :>?

Pozdrawiam.



[Obrazek: nhEyXC9.png]



Mazurski OTS - Prezentacja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Vinox
na co patrzysz?
3 842 Liczba postów:
     
#6
26-10-2012, 0:33:27
nikt Ci nie pokaże, musisz się zalogować i to sprawdzićSmile


Cennik dobudówki domków
Konto VIP na forum
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Gethrin
Banned
53 Liczba postów:
   
#7
26-10-2012, 8:22:23
Do prawdy to dobre ułatwienie, kupując domek w Xk ng, lepiej będzie dać z paru sztabkach, niż w bp z nugetami.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Adervo
Nabijacz postów
304 Liczba postów:
   
#8
26-10-2012, 10:55:35
(25-10-2012, 22:26:08)Daniel3k napisał(a): Pomysł okej wygląd sztabki do dupy XDD a reszta okeeeeeeeeeeee Big Grin


x2 no ale to felek wymyślał wygląd wiec wszystko jasne ;d ale wygląd jak byście zmienili to by było już całkiem zaje***. Może ktoś poda tu jakieś ciekawe id .


[Obrazek: 7HRCoaU.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline pecz01
Nabijacz postów
335 Liczba postów:
   
#9
26-10-2012, 12:49:18
Pomysl dobry.. ale jak wyżej wygląd całkowicie nie dobrany ; ///..


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Fatalek
Nabijacz postów
320 Liczba postów:
   
#10
26-10-2012, 13:32:00
Kiedyś dawałem w propozycjach propozycję o banku... lecz sprawa przycichła, zostało gdzieś w archiwum i po jakimś czasie po ich pomyśle to powstało! xD




MAMY GEEEST Wink TO JEST NWJ!
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline stiuart
Expert
254 Liczba postów:
   
#11
26-10-2012, 13:44:46
no duzo tych propozycji bylo, moze dopiero teraz je realizuja bo czasu nie bylo etc nie wiem Big Grin
fajny byl tez pomysl z zrobieniem czegos takiego jak Auction House, gdzie wstawiasz itemek na aukcje i nie musisz spamowac na trade, ale pewnie nie wejdzie bo czasochlonne to sie nie chce Smile
co do sztabek good ajdia !


Litponik 0-474k Sprzedany
Chodzacy Kamien 0-373k Sprzedany


Zapraszam do wspólnej gry w League of Legends na serverze EUNE.
Zainteresowanych odsyłam do rejestracji! Moj nick to TuskobusemWswiat

|
V

Rejestracja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sorcereq
Nowicjusz
15 Liczba postów:
   
#12
26-10-2012, 17:05:08
Powiem tak. Sztabki złota dobry pomysł tylko ten głupi outfit jest nieadekwatny do wartosci . To jest 100ng, a komuś może się pomylić i takie badziewie wyrzucić.

Up

Proponuję na stronce dać coś takiego, że jakiś gracz wystawia oferte np:
!sell blach shield, 25ng
Wtedy item nam zabiera
Na stronce pojawia się oferta i kod np. 7894
Gdy ktoś chce kupić cos to pisze !buy 7894 i gracz musi miec tyle pieniedzy zabiera 25ng i "przekazuje" graczowi, który wystawił oferte.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#13
26-10-2012, 18:26:00
(26-10-2012, 17:05:08)Sorcereq napisał(a): Up

Proponuję na stronce dać coś takiego, że jakiś gracz wystawia oferte np:
!sell blach shield, 25ng
Wtedy item nam zabiera
Na stronce pojawia się oferta i kod np. 7894
Gdy ktoś chce kupić cos to pisze !buy 7894 i gracz musi miec tyle pieniedzy zabiera 25ng i "przekazuje" graczowi, który wystawił oferte.

B dobry pomysł, tylko pewnie by nie przeszedł z powodu czasochłonności zrobienia czegoś takiego.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline pecz01
Nabijacz postów
335 Liczba postów:
   
#14
26-10-2012, 18:39:43
Ciekawy pomysł Tongue coś ala Rl Market tylko że na stronce.. BYła podobna propozycja kiedys, napisz w dziale propozycji i tam Vinox wypowie sie ;P


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Danysus
Banned
346 Liczba postów:
   
#15
26-10-2012, 20:45:42
Bardzo dobry pomysł. Kolejne zaoszczędzenie miejsca w container'ach.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Chemik
Banned
102 Liczba postów:
     
#16
26-10-2012, 21:01:14
No tak, "nowa waluta". Lepiej zajmijcie się up'ami na Rook, a nie robicie trochę bezsensowne rzeczy na Main.
Dobre, ale niepotrzebne.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Orzeszek
Banned
59 Liczba postów:
   
#17
27-10-2012, 10:26:31
Ty się Banneq nie odzywaj lepiej. Sztabki są dobre - zwolni się dużo miejsca w BP'kach. Jedyne co nie pasuje to wygląd (chyba, że już zmienili).


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rolus
Banned
325 Liczba postów:
     
#18
27-10-2012, 15:29:27
Krótko i na temat, nazwa nie pasuję do wyglądu.

Jak dla mnie zmienić nazwę na taką jak Felek proponował :

* red gold i bedzie git.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline rami90
Nabijacz postów
308 Liczba postów:
     
#19
27-10-2012, 16:21:47
Lub zmienic system tego wgl xd

Ja tego troche nie ogarniam bo w sumie nie korzystam, moze tym co maja 200kkkk ng sie przyda.


Kalarep 0-250k i zrookowany.?
kalarep Rook 0- ?
Kalarep Wjezdza 0-90k i rosnie


[b]"Robię to co kocham,to nikomu nie szkodzi
Robię to no bo to lubię i wiem że wiesz o co mi chodzi
Robię to no bo chcę to robić a wiem że to mi wychodzi
Chcę i robię, cała reszta mnie nie obchodzi"/b]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend