Forum Mazurski OTS
Sztabka zlota. - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Sztabka zlota. (/showthread.php?tid=14366)



Sztabka zlota. - Vinox - 25-10-2012

Witamy,
W dniu dzisiejszym wprowadzamy możliwość wymiany konkretnej waluty na sztabki złota które będziemy mogli schować "pod skarpetą".

NPC znajduje się w głównym city!

Zapraszamy do korzystania.
Ekipa Mazurskiego!


RE: Sztabka zlota. - Tr4X - 25-10-2012

Fajnie, że takie coś wprowadziliście. Ułatwi to w pewnym stopniu grę ;] Nie będzie już kilku backapckow NG tylko parę sztabek ;]


RE: Sztabka zlota. - Daniel3k - 25-10-2012

Pomysł okej wygląd sztabki do dupy XDD a reszta okeeeeeeeeeeee Big Grin


RE: Sztabka zlota. - Freszol - 25-10-2012

Ciekawe ciekawe, szkoda że tego tera nie obczaje :<

@Down
x2


RE: Sztabka zlota. - Sasha - 25-10-2012

Witam, pokaże ktoś screena, jak wygląda ta sztabka złota, oraz ile to jest?
1 sztabka = 100ng, tak :>?

Pozdrawiam.


RE: Sztabka zlota. - Vinox - 26-10-2012

nikt Ci nie pokaże, musisz się zalogować i to sprawdzićSmile


RE: Sztabka zlota. - Gethrin - 26-10-2012

Do prawdy to dobre ułatwienie, kupując domek w Xk ng, lepiej będzie dać z paru sztabkach, niż w bp z nugetami.


RE: Sztabka zlota. - Adervo - 26-10-2012

(25-10-2012, 22:26:08)Daniel3k napisał(a): Pomysł okej wygląd sztabki do dupy XDD a reszta okeeeeeeeeeeee Big Grin


x2 no ale to felek wymyślał wygląd wiec wszystko jasne ;d ale wygląd jak byście zmienili to by było już całkiem zaje***. Może ktoś poda tu jakieś ciekawe id .


RE: Sztabka zlota. - pecz01 - 26-10-2012

Pomysl dobry.. ale jak wyżej wygląd całkowicie nie dobrany ; ///..


RE: Sztabka zlota. - Fatalek - 26-10-2012

Kiedyś dawałem w propozycjach propozycję o banku... lecz sprawa przycichła, zostało gdzieś w archiwum i po jakimś czasie po ich pomyśle to powstało! xD


RE: Sztabka zlota. - stiuart - 26-10-2012

no duzo tych propozycji bylo, moze dopiero teraz je realizuja bo czasu nie bylo etc nie wiem Big Grin
fajny byl tez pomysl z zrobieniem czegos takiego jak Auction House, gdzie wstawiasz itemek na aukcje i nie musisz spamowac na trade, ale pewnie nie wejdzie bo czasochlonne to sie nie chce Smile
co do sztabek good ajdia !


RE: Sztabka zlota. - Sorcereq - 26-10-2012

Powiem tak. Sztabki złota dobry pomysł tylko ten głupi outfit jest nieadekwatny do wartosci . To jest 100ng, a komuś może się pomylić i takie badziewie wyrzucić.

Up

Proponuję na stronce dać coś takiego, że jakiś gracz wystawia oferte np:
!sell blach shield, 25ng
Wtedy item nam zabiera
Na stronce pojawia się oferta i kod np. 7894
Gdy ktoś chce kupić cos to pisze !buy 7894 i gracz musi miec tyle pieniedzy zabiera 25ng i "przekazuje" graczowi, który wystawił oferte.


RE: Sztabka zlota. - Freszol - 26-10-2012

(26-10-2012, 17:05:08)Sorcereq napisał(a): Up

Proponuję na stronce dać coś takiego, że jakiś gracz wystawia oferte np:
!sell blach shield, 25ng
Wtedy item nam zabiera
Na stronce pojawia się oferta i kod np. 7894
Gdy ktoś chce kupić cos to pisze !buy 7894 i gracz musi miec tyle pieniedzy zabiera 25ng i "przekazuje" graczowi, który wystawił oferte.

B dobry pomysł, tylko pewnie by nie przeszedł z powodu czasochłonności zrobienia czegoś takiego.


RE: Sztabka zlota. - pecz01 - 26-10-2012

Ciekawy pomysł Tongue coś ala Rl Market tylko że na stronce.. BYła podobna propozycja kiedys, napisz w dziale propozycji i tam Vinox wypowie sie ;P


RE: Sztabka zlota. - Danysus - 26-10-2012

Bardzo dobry pomysł. Kolejne zaoszczędzenie miejsca w container'ach.


RE: Sztabka zlota. - Chemik - 26-10-2012

No tak, "nowa waluta". Lepiej zajmijcie się up'ami na Rook, a nie robicie trochę bezsensowne rzeczy na Main.
Dobre, ale niepotrzebne.


RE: Sztabka zlota. - Orzeszek - 27-10-2012

Ty się Banneq nie odzywaj lepiej. Sztabki są dobre - zwolni się dużo miejsca w BP'kach. Jedyne co nie pasuje to wygląd (chyba, że już zmienili).


RE: Sztabka zlota. - Rolus - 27-10-2012

Krótko i na temat, nazwa nie pasuję do wyglądu.

Jak dla mnie zmienić nazwę na taką jak Felek proponował :

* red gold i bedzie git.


RE: Sztabka zlota. - rami90 - 27-10-2012

Lub zmienic system tego wgl xd

Ja tego troche nie ogarniam bo w sumie nie korzystam, moze tym co maja 200kkkk ng sie przyda.