![]() |
|
Sztabka zlota. - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: Sztabka zlota. (/showthread.php?tid=14366) |
Sztabka zlota. - Vinox - 25-10-2012 Witamy, W dniu dzisiejszym wprowadzamy możliwość wymiany konkretnej waluty na sztabki złota które będziemy mogli schować "pod skarpetą". NPC znajduje się w głównym city! Zapraszamy do korzystania. Ekipa Mazurskiego! RE: Sztabka zlota. - Tr4X - 25-10-2012 Fajnie, że takie coś wprowadziliście. Ułatwi to w pewnym stopniu grę ;] Nie będzie już kilku backapckow NG tylko parę sztabek ;] RE: Sztabka zlota. - Daniel3k - 25-10-2012 Pomysł okej wygląd sztabki do dupy XDD a reszta okeeeeeeeeeeee
RE: Sztabka zlota. - Freszol - 25-10-2012 Ciekawe ciekawe, szkoda że tego tera nie obczaje :< @Down x2 RE: Sztabka zlota. - Sasha - 25-10-2012 Witam, pokaże ktoś screena, jak wygląda ta sztabka złota, oraz ile to jest? 1 sztabka = 100ng, tak :>? Pozdrawiam. RE: Sztabka zlota. - Vinox - 26-10-2012 nikt Ci nie pokaże, musisz się zalogować i to sprawdzić
RE: Sztabka zlota. - Gethrin - 26-10-2012 Do prawdy to dobre ułatwienie, kupując domek w Xk ng, lepiej będzie dać z paru sztabkach, niż w bp z nugetami. RE: Sztabka zlota. - Adervo - 26-10-2012 (25-10-2012, 22:26:08)Daniel3k napisał(a): Pomysł okej wygląd sztabki do dupy XDD a reszta okeeeeeeeeeeee x2 no ale to felek wymyślał wygląd wiec wszystko jasne ;d ale wygląd jak byście zmienili to by było już całkiem zaje***. Może ktoś poda tu jakieś ciekawe id . RE: Sztabka zlota. - pecz01 - 26-10-2012 Pomysl dobry.. ale jak wyżej wygląd całkowicie nie dobrany ; ///.. RE: Sztabka zlota. - Fatalek - 26-10-2012 Kiedyś dawałem w propozycjach propozycję o banku... lecz sprawa przycichła, zostało gdzieś w archiwum i po jakimś czasie po ich pomyśle to powstało! xD RE: Sztabka zlota. - stiuart - 26-10-2012 no duzo tych propozycji bylo, moze dopiero teraz je realizuja bo czasu nie bylo etc nie wiem ![]() fajny byl tez pomysl z zrobieniem czegos takiego jak Auction House, gdzie wstawiasz itemek na aukcje i nie musisz spamowac na trade, ale pewnie nie wejdzie bo czasochlonne to sie nie chce ![]() co do sztabek good ajdia ! RE: Sztabka zlota. - Sorcereq - 26-10-2012 Powiem tak. Sztabki złota dobry pomysł tylko ten głupi outfit jest nieadekwatny do wartosci . To jest 100ng, a komuś może się pomylić i takie badziewie wyrzucić. Up Proponuję na stronce dać coś takiego, że jakiś gracz wystawia oferte np: !sell blach shield, 25ng Wtedy item nam zabiera Na stronce pojawia się oferta i kod np. 7894 Gdy ktoś chce kupić cos to pisze !buy 7894 i gracz musi miec tyle pieniedzy zabiera 25ng i "przekazuje" graczowi, który wystawił oferte. RE: Sztabka zlota. - Freszol - 26-10-2012 (26-10-2012, 17:05:08)Sorcereq napisał(a): Up B dobry pomysł, tylko pewnie by nie przeszedł z powodu czasochłonności zrobienia czegoś takiego. RE: Sztabka zlota. - pecz01 - 26-10-2012 Ciekawy pomysł coś ala Rl Market tylko że na stronce.. BYła podobna propozycja kiedys, napisz w dziale propozycji i tam Vinox wypowie sie ;P
RE: Sztabka zlota. - Danysus - 26-10-2012 Bardzo dobry pomysł. Kolejne zaoszczędzenie miejsca w container'ach. RE: Sztabka zlota. - Chemik - 26-10-2012 No tak, "nowa waluta". Lepiej zajmijcie się up'ami na Rook, a nie robicie trochę bezsensowne rzeczy na Main. Dobre, ale niepotrzebne. RE: Sztabka zlota. - Orzeszek - 27-10-2012 Ty się Banneq nie odzywaj lepiej. Sztabki są dobre - zwolni się dużo miejsca w BP'kach. Jedyne co nie pasuje to wygląd (chyba, że już zmienili). RE: Sztabka zlota. - Rolus - 27-10-2012 Krótko i na temat, nazwa nie pasuję do wyglądu. Jak dla mnie zmienić nazwę na taką jak Felek proponował : * red gold i bedzie git. RE: Sztabka zlota. - rami90 - 27-10-2012 Lub zmienic system tego wgl xd Ja tego troche nie ogarniam bo w sumie nie korzystam, moze tym co maja 200kkkk ng sie przyda. |