Co sądzicie o takim bajerze jak cassino ? Czesto spotykane na innych serwerach. Rzucamy jakąś tam liczbę ng lub sc i mamy szansę na podwojenie tego co rzuciliśmy, bądź stracenie.
ps. jak ma ktoś zamiar pisać że pomysł głupi itp to niech sobie daruje, nie każdy musi brać w tym udział.Po prostu weźcie udział w ankiecie.
ps. jak ma ktoś zamiar pisać że pomysł głupi itp to niech sobie daruje, nie każdy musi brać w tym udział.Po prostu weźcie udział w ankiecie.
Mazurski OTS Facebook



![[Obrazek: nhEyXC9.png]](http://i.imgur.com/nhEyXC9.png)