• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Propozycje
« Wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 Dalej »

Cassino na ng/sc

Ankieta: Czy chcecie cassino na serwerze?
Tak,chcemy.
53.85%
7 53.85%
Nie,nie chcemy.
46.15%
6 46.15%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Thread locked 
Thread tools
Cassino na ng/sc
Offline Sharks
V.I.P
92 Liczba postów:
   
#1
28-12-2015, 0:22:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-12-2015, 14:14:51 przez Sharks.)
Co sądzicie o takim bajerze jak cassino ? Czesto spotykane na innych serwerach. Rzucamy jakąś tam liczbę ng lub sc i mamy szansę na podwojenie tego co rzuciliśmy, bądź stracenie.

ps. jak ma ktoś zamiar pisać że pomysł głupi itp to niech sobie daruje, nie każdy musi brać w tym udział.Po prostu weźcie udział w ankiecie.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Argenturiu
Młodszy Nowicjusz
9 Liczba postów:
   
#2
28-12-2015, 1:10:04
Kiedyś było coś takiego nawet. Dobry pomysł Tongue


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Norbi
Gaduła
178 Liczba postów:
   
#3
28-12-2015, 1:12:53
No fajny pomysł, aczkolwiek znając Vinox'a zrobi szansę 1:50, żeby się ng pozbyć z serwera XD


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Novi
Emeryt
2 051 Liczba postów:
   
#4
28-12-2015, 1:42:20
Kiedyś coś takiego było i było beznadziejne....
Bo wrzucałeś 10x tyle.. ile tak naprawde pózniej wygrywales.


Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline MagiK
Banned
74 Liczba postów:
   
#5
28-12-2015, 9:01:19
i taki 600k lvl rzuca po 2kng i za chwile kasy na serv bedzie tak ze nie bedzie miala zadnej wartosci ....


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline RaAsta
Młodszy Nowicjusz
9 Liczba postów:
   
#6
28-12-2015, 20:01:11
Było to na mazurku xD z ograniczeniami 1 wygrana na 24h i ludzie zakładali setki postaci tylko żeby zarobić 1do50 tutaj wygrywalo się zawsze na mazurku mniej więcej koło 60sc plus czasem koło ng 1 Los kosztował 2sc więc było opłacalne kategorycznie nie z powodu zaśmiecania serva noob postaciami 


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline meath
Średnio Zaawansowany
26 Liczba postów:
   
#7
28-12-2015, 21:27:39
Na nie .
Pamietam ta dzwignie. Jak RaAsta wyżej wspomniał większość tych osob -500k lvl bez mirrowa zamiast kupowac bonus na loota i lootac wolalo w kasynie siedzeic. Ja jestem na NIE
Zaśmieci sie mazurek milionami kont


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline krazhen
Młodszy Nowicjusz
3 Liczba postów:
   
#8
01-01-2016, 21:37:25
według mnie pomysł średni. Dlatego że i tak jest juz dużo kasy na serwie, wiec po co wiecej ;dd


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sasha
Visca el Barça
1 234 Liczba postów:
   
#9
02-01-2016, 18:14:11
O ile się nie mylę, to coś podobnego było niedawno na Mazurku. Wrzucałeś ileś tam pieniędzy i miałeś jakaś tam szanse na wygranie większej sumy, ale rzeczywistość była taka, że zawsze byłeś stratny. Big Grin
Zawsze to jakaś nowość, więc jestem na tak.



[Obrazek: nhEyXC9.png]



Mazurski OTS - Prezentacja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Eternity
Łowca Pingwinów
458 Liczba postów:
   
#10
04-01-2016, 12:20:31
Nie wydaje mi sie, zeby bylo to potrzebne na serwerze. Pieniadze i tak jest latwo zdobyc z romkow/taskow czy poprzez wymiane tokenow na ng.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend