![]() |
|
Cassino na ng/sc - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Propozycje (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=15) +--- Wątek: Cassino na ng/sc (/showthread.php?tid=18411) |
Cassino na ng/sc - Sharks - 28-12-2015 Co sądzicie o takim bajerze jak cassino ? Czesto spotykane na innych serwerach. Rzucamy jakąś tam liczbę ng lub sc i mamy szansę na podwojenie tego co rzuciliśmy, bądź stracenie. ps. jak ma ktoś zamiar pisać że pomysł głupi itp to niech sobie daruje, nie każdy musi brać w tym udział.Po prostu weźcie udział w ankiecie. RE: Cassino na ng/sc - Argenturiu - 28-12-2015 Kiedyś było coś takiego nawet. Dobry pomysł
RE: Cassino na ng/sc - Norbi - 28-12-2015 No fajny pomysł, aczkolwiek znając Vinox'a zrobi szansę 1:50, żeby się ng pozbyć z serwera XD RE: Cassino na ng/sc - Novi - 28-12-2015 Kiedyś coś takiego było i było beznadziejne.... Bo wrzucałeś 10x tyle.. ile tak naprawde pózniej wygrywales. RE: Cassino na ng/sc - MagiK - 28-12-2015 i taki 600k lvl rzuca po 2kng i za chwile kasy na serv bedzie tak ze nie bedzie miala zadnej wartosci .... RE: Cassino na ng/sc - RaAsta - 28-12-2015 Było to na mazurku xD z ograniczeniami 1 wygrana na 24h i ludzie zakładali setki postaci tylko żeby zarobić 1do50 tutaj wygrywalo się zawsze na mazurku mniej więcej koło 60sc plus czasem koło ng 1 Los kosztował 2sc więc było opłacalne kategorycznie nie z powodu zaśmiecania serva noob postaciami RE: Cassino na ng/sc - meath - 28-12-2015 Na nie . Pamietam ta dzwignie. Jak RaAsta wyżej wspomniał większość tych osob -500k lvl bez mirrowa zamiast kupowac bonus na loota i lootac wolalo w kasynie siedzeic. Ja jestem na NIE Zaśmieci sie mazurek milionami kont RE: Cassino na ng/sc - krazhen - 01-01-2016 według mnie pomysł średni. Dlatego że i tak jest juz dużo kasy na serwie, wiec po co wiecej ;dd RE: Cassino na ng/sc - Sasha - 02-01-2016 O ile się nie mylę, to coś podobnego było niedawno na Mazurku. Wrzucałeś ileś tam pieniędzy i miałeś jakaś tam szanse na wygranie większej sumy, ale rzeczywistość była taka, że zawsze byłeś stratny. ![]() Zawsze to jakaś nowość, więc jestem na tak. RE: Cassino na ng/sc - Eternity - 04-01-2016 Nie wydaje mi sie, zeby bylo to potrzebne na serwerze. Pieniadze i tak jest latwo zdobyc z romkow/taskow czy poprzez wymiane tokenow na ng. |