15-11-2012, 13:29:37
Witamy,
18 listopada 2012r (niedziela), rozpoczynamy kolejną licytację domków zostaną najpierw zlicytowane wszystkie domki z poza City i Rookiem(bez komendy), a następnie w City(z komendą).
Komenda -> !licytuj
Dlatego jeżeli nie chcesz przegapić takiej okazji, musisz być z nami, pamiętaj punkt 20, czekamy na Ciebie!
18 listopada 2012r (niedziela), rozpoczynamy kolejną licytację domków zostaną najpierw zlicytowane wszystkie domki z poza City i Rookiem(bez komendy), a następnie w City(z komendą).
Komenda -> !licytuj
Dlatego jeżeli nie chcesz przegapić takiej okazji, musisz być z nami, pamiętaj punkt 20, czekamy na Ciebie!
Mazurski OTS Facebook

D ale watpie z cos kupie
![[Obrazek: pmtx.gif]](http://imageshack.com/a/img543/8913/pmtx.gif)

![[Obrazek: nhEyXC9.png]](http://i.imgur.com/nhEyXC9.png)
. __________________________