• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 26 27 28 29 30 ... 34 Dalej »

Rezygnacja

Strony (3): 1 2 3 Dalej »
Thread locked 
Thread tools
Rezygnacja
Offline Maroslaw
Nabijacz postów
321 Liczba postów:
   
#1
27-08-2011, 16:44:34
Przyszedl czas, na ktory pewnie coniektorzy z niecierpliwoscia czekali. Koncze swoja przygode z swiatem Mazurskiego. Miedzy mna a Vinoxem wyniknela pewna sytuacja przez ktora po prostu dalej nie mam ochoty tu byc. "Zaplacono" mi za 5lat pomocy przy ots. Szczegolow nie bede udzielal chyba, ze ktos z ekipy zechce to sie dowiecie. Spedzilem tu ponad 5 lat w czasie ktorych wydarzylo sie wiele. Czlowiekiem idealnym nie bylem, ale staralem sie pomagac w miare swoich mozliwosci i byc sprawiedliwym. Poznalem wielu swietnych ludzi. Nie bede ich wymienial po kolei bo to nie ma sensu Smile Jest ich zbyt wielu. Tak wiec niech kazdy czuje sie pozdrowiony Smile Juz i tak sie rozpisalem. Moze bardziej niz powinienem. Tak wiec zycze wszystkim wysokich lvl, m lvli, skilli oraz milej gry. Moj char w grze pozostanie zebym mogl czasem wbic i pogadac. Nikomu tego nicku nie oddam Smile No chyba, ze Vinox zablokuje mi konto. Pozdrawiam Maroslaw


[Obrazek: Doskona%C5%82y-strza%C5%82-milordzie.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Balle
Expert
210 Liczba postów:
   
#2
27-08-2011, 16:48:39
Nieeeeeeeeeeeeeeee;//!! Najbardziej w porzo kolo z ekipy odchodzi no nic Powodzenia w Rl ;D wbij czasem;p


[Obrazek: football-hooligan-training-camp-for-kids.jpg][/quote][/php]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline miro5847
Młodszy Nowicjusz
8 Liczba postów:
   
#3
27-08-2011, 16:49:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2011, 16:49:25 przez miro5847.)
To skomentuję to w prosty i łatwy do zrozumienia sposób:
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Luno Thay
No life!
549 Liczba postów:
   
#4
27-08-2011, 16:49:34
Wszystkiego Dobrego w rl zyciu ! 3 maj sie i odwiedzaj nas Smile
dla mnie zawsze jestes tu mile widziany Smile

Pozdro: Luno Thay Rookslayer ;*

Acha i jak masz jakies eq na roku na zbyciu mozesz mi dac ;* :p


Rookslayerzy Góra Smile
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Niedostępny Predatorka
Nabijacz postów
304 Liczba postów:
     
#5
27-08-2011, 16:51:21
Heh, na każdego przyjdzie pora, szkoda że odchodzisz, bo jesteś wporządku - powodzenia w rl. Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rainer
Guru!
424 Liczba postów:
   
#6
27-08-2011, 16:55:17
no narazie narazie maro wbijaj czasem ;DDDDDDDD


[Obrazek: rozmowa2pijakow.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Iinifinity
Młodszy Nowicjusz
6 Liczba postów:
   
#7
27-08-2011, 17:06:55
Powodzenia w Rl ;D Lipa, że jedna z najlepszych osób z Ekipy odchodzi... ;/ Wpadaj czasem ;D


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sunday
Średnio Zaawansowany
25 Liczba postów:
   
#8
27-08-2011, 17:14:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2011, 17:15:28 przez Sunday.)
(27-08-2011, 17:06:55)Iinifinity napisał(a): Powodzenia w Rl ;D Lipa, że jedna z najlepszych osób z Ekipy odchodzi... ;/ Wpadaj czasem ;D
zgadzam się z Iinifinity, odwiedzaj nas jak najczęściej Wink


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Novi
Emeryt
2 051 Liczba postów:
   
#9
27-08-2011, 17:15:06
Tez sie nie rozpisze, na kazdego przyjdzie pora, grałem tu 5 lat i nie mialem okazji z toba rozmawiac co wydaje mi sie dziwne, no cóż , pozdrawiam i powodzenia w zyciu Smile


Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Biberuwa?
Akynaoo
166 Liczba postów:
   
#10
27-08-2011, 17:15:20
Szkoda że odchodzisz, byłeś jedyną osobą ktora dawała ostrzeżenia.
Pamietam nie oddałem Ci jeszcze rozgwiazd Tongue
Trzymaj się i szukaj dziewczyny, cześć.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Azbest
Emeryt
1 995 Liczba postów:
   
#11
27-08-2011, 17:15:46
Ehh no Maro nie moge powiedzieć na Ciebie złego słowa ... starałeś się jak mogłeś ale na każdego przyjdzie pora ... 5 lat na tym ots to jest w ch*j ... No nic trzymaj sie i powodzenia w Rl Smile Wbijaj czasem ;]


It's clobberin time !
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Leebido
Zaawansowany
91 Liczba postów:
   
#12
27-08-2011, 17:18:17
Ehh, ZAWSZE odpowiadałeś na raporty, jak mówiłem Ci że jest bug to się pojawiałeś!
Byłeś jedną z najlepszych osób w ekipie.
Powodzenia w rl!


Master Civic
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Stopro
Stały bywalec
131 Liczba postów:
   
#13
27-08-2011, 17:26:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2011, 17:26:53 przez Stopro.)
matko maroo, szkoda, że odchodzisz Sad( trzymaj sie, dzieki za twoją sprawiedliwość, jestes godny podziwu .


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline ^Guardian^
Banned
25 Liczba postów:
   
#14
27-08-2011, 17:52:05
3maj się Maro
Powodzenia w RL


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline ElderSio
Gaduła
169 Liczba postów:
   
#15
27-08-2011, 17:55:28
Maroslaw zostan jedynie Ty i Vinox ogarniacie ten "bajzel"
jestes w ekipie odkąd pamietam czyli od początku ots
wyjasnijcie sobie wszystko
ZOSTAN !!!


Elder Sio 1- 602530 SELL
Aiven 438000- 501001 Hacked&Delete
Magik 1-438700 SELL

Mysticus - 1 - ...
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Wyssmi2
Banned
350 Liczba postów:
   
#16
27-08-2011, 17:59:01
3maj sie
powodzenia w rl zyciu Wink
zle sie dzieje na mazurskim..
pierw hotari teraz maroslaw. ojojo


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline ASARA
Banned
75 Liczba postów:
   
#17
27-08-2011, 18:36:34
(27-08-2011, 17:59:01)Wyssmi2 napisał(a): 3maj sie
powodzenia w rl zyciu Wink
zle sie dzieje na mazurskim..
pierw hotari teraz maroslaw. ojojo
zgadzam sie



nie bede plakal za toba, nie znalem Cie tak bardzo ale nic do ciebie nie mialem ;] w sumie nie widywalem Cie na ots-ie nie przeszkadzales mi ;] odwiedzaj nas czasem moze sie poznamy


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Orsoneq :C
Expert
225 Liczba postów:
   
#18
27-08-2011, 19:27:42
Hmm... właściwie prawa ręka Vinoxa odeszła, a nastepcy nie widac. Graczą napewno bedzie brakować Twojego poczucie humoru, ale lepiej zajmij sie czyms konstruktywnym, albo chociaz bardziej konstruktywnym od tibi Wink Powodzenia w rl life.


[Obrazek: strunusimigrant.png]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Luno Thay
No life!
549 Liczba postów:
   
#19
27-08-2011, 19:36:08
http://www.mazurski.xaa.pl/showthread.php?tid=2005 taki poczatek S tuta Big Grin


Rookslayerzy Góra Smile
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Akrynoo
Banned
91 Liczba postów:
   
#20
27-08-2011, 20:04:50
Balle u ciebie najbardziej wporzo jest ten ktorego mozesz ojebac, lapiduchu , Lipa ze Marek odszedl, ale coz, kazdy kiedys musi . Prawda Balle?


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Strony (3): 1 2 3 Dalej »
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7.6 Rezygnacja - Pożegnanie. Novi 8 5 872 14-12-2018, 2:48:37
Ostatni post: Savater
  Rezygnacja Popeja, informacje o Quescie. Vinox 25 17 667 25-02-2013, 17:50:15
Ostatni post: Novi
  Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja Averxes 30 22 869 09-12-2012, 3:42:11
Ostatni post: Pumaz
  Rezygnacja Eternity 32 26 351 23-04-2012, 11:53:58
Ostatni post: Mateuszsen



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend