12-11-2012, 20:23:31
no fajnie , widać że jest to robione i warto było czekania zapewne , teraz ci na rooku mają i swoje Upade xd
tylko według mnie to najazdy na main w sobotę o 21 to nie zbyt dobra pora , sądzę że powinny być tak o 18-19 godzinie , ale to jest takie tylko moje skromne zdanie
tylko według mnie to najazdy na main w sobotę o 21 to nie zbyt dobra pora , sądzę że powinny być tak o 18-19 godzinie , ale to jest takie tylko moje skromne zdanie
Mazurski OTS Facebook
