05-11-2012, 23:38:13
Brawo, nie ma to jak dostać mt i zapomnieć o życiu, szkole, kumplach, dziewczynie. Zostaliscie bohaterami w pikselowym świecie zwanym tibia. Życzę wam milej i spokojnej gry tylko myślicie rozsądnie, żebyście nie zgnili przed komputerem.
Nikt wam nie zabrania grać ale lepiej pomyśleć co się robi dla swojego dobra a co nie. Ja już zrozumialem co to tibia przestałem w nią grac mnie już nie ciągnie i nigdy już nie zagram bo lvl to nie wszystko w życiu.
Nikt wam nie zabrania grać ale lepiej pomyśleć co się robi dla swojego dobra a co nie. Ja już zrozumialem co to tibia przestałem w nią grac mnie już nie ciągnie i nigdy już nie zagram bo lvl to nie wszystko w życiu.
Mazurski OTS Facebook
