05-11-2012, 13:59:20
Gratuluje wszystkim !
I życzę każdemu żeby został na dłużej
I życzę każdemu żeby został na dłużej
Żadna wielka miłość nie umiera do końca.
Możemy strzelać do niej z pistoletu lub
zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc,
ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć.
Możemy strzelać do niej z pistoletu lub
zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc,
ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć.
Mazurski OTS Facebook

