30-10-2012, 21:27:16
(28-10-2012, 23:23:36)Chemik napisał(a): I takie info:Masz racje, sama postać Cristiano nie ma 2 miesięcy lecz były jeszcze inne postacie, nie ogłosiłem, że Cristiano to moja 1 postać
- Cristiano nie gra tu nawet 2-msc,

(29-10-2012, 20:46:55)rami90 napisał(a): Olga-ok dobry wybor.
Dark Flare(Rolus) - ok git mega.
Cristiano - Nie wiem co tu robi, nie panuje nad emocjami wyzywa, rzadko go na GC widac, nawet od kiedy jest mt.
Assasin Amidamaru - nie znam.
Asawer- nie znam .
Potrafię zapanować nad emocjami, nie obrażam nikogo jeżeli sam nie jestem przez tą osobę obrażany.
(29-10-2012, 15:26:30)Luno Thay napisał(a): Cristiano
Assasin Amidamaru
/\ ich nawet nie znam tz. moze znam ale jakos rzadko widuje
No ale Gratulacje dla wszystkich wybranych!! szkoda ze mi nie dali 2 szansy chcialem sie wykazac
No chyba ze potrzebujecie opiekuna na rokuz Miła checia zostane:*
Bywam w grze w godzinach popołudniowych
![[Obrazek: k9gadt.gif]](http://i56.tinypic.com/k9gadt.gif)
Cristiano 0-? [Nie expie - wchodzę czasami popisać
]
]
Mazurski OTS Facebook

