29-10-2012, 21:59:39
(29-10-2012, 20:42:47)Aknaar napisał(a): @offtopic
nie wiedziałem gdzie to napisać. pytanie:
czy będzie jakaś rekrutacja na moderatorów forum? chciałbym spróbować swoich sił
Nie będzie, chcesz powód? Ja tutaj wszystko sam ogarniam i sobie radzę.
ew. Reszta ekipy zadziała jak mnie nie ma.
Mazurski OTS Facebook

