29-10-2012, 20:46:55
Olga-ok dobry wybor.
Dark Flare(Rolus) - ok git mega.
Cristiano - Nie wiem co tu robi, nie panuje nad emocjami wyzywa, rzadko go na GC widac, nawet od kiedy jest mt.
Assasin Amidamaru - nie znam.
Asawer- nie znam .
Dark Flare(Rolus) - ok git mega.
Cristiano - Nie wiem co tu robi, nie panuje nad emocjami wyzywa, rzadko go na GC widac, nawet od kiedy jest mt.
Assasin Amidamaru - nie znam.
Asawer- nie znam .
Kalarep 0-250k i zrookowany.?
kalarep Rook 0- ?
Kalarep Wjezdza 0-90k i rosnie
[b]"Robię to co kocham,to nikomu nie szkodzi
Robię to no bo to lubię i wiem że wiesz o co mi chodzi
Robię to no bo chcę to robić a wiem że to mi wychodzi
Chcę i robię, cała reszta mnie nie obchodzi"/b]
kalarep Rook 0- ?
Kalarep Wjezdza 0-90k i rosnie
[b]"Robię to co kocham,to nikomu nie szkodzi
Robię to no bo to lubię i wiem że wiesz o co mi chodzi
Robię to no bo chcę to robić a wiem że to mi wychodzi
Chcę i robię, cała reszta mnie nie obchodzi"/b]
Mazurski OTS Facebook
