29-10-2012, 20:42:47
@offtopic
nie wiedziałem gdzie to napisać. pytanie:
czy będzie jakaś rekrutacja na moderatorów forum? chciałbym spróbować swoich sił
nie wiedziałem gdzie to napisać. pytanie:
czy będzie jakaś rekrutacja na moderatorów forum? chciałbym spróbować swoich sił
Mazurski OTS Facebook
