29-10-2012, 15:47:40
HAHAHA nie znam niektórych typów, 1 raz nick na ots widzę XD. Roluś było wiadome, bo od Felka. Brawo Olga
. Reszta n/c pewnie dobre podania pisali XD
. Reszta n/c pewnie dobre podania pisali XD
MAMY GEEEST
TO JEST NWJ!
Mazurski OTS Facebook
