Vinoks, mam pomysla ! zrobcie taka "video prezentacje" i zaproscie te osoby ktore wybraliscie na vt, to sie szybko okaze czy dobrze wybraliscie ;] Zadacie kilka pytan odnosnie Otsa, i wszystko sie okaze.
Olga - Placzek jak c**j.
Cristiano - Tu zrobiliscie dobry wybor.
Assasin Amidamaru - On wczoraj do mnie pisal takie cos "dasz mi kilka ng ?", z wyborem zrobiliscie zle.
Dark Flare - Tu takze zrobiliscie dobry wybor.
Asawer - yyy ? tego nie widzialem zeby byl online
Olga - Placzek jak c**j.
Cristiano - Tu zrobiliscie dobry wybor.
Assasin Amidamaru - On wczoraj do mnie pisal takie cos "dasz mi kilka ng ?", z wyborem zrobiliscie zle.
Dark Flare - Tu takze zrobiliscie dobry wybor.
Asawer - yyy ? tego nie widzialem zeby byl online
Axorio 0-....(600.ooo lvl)
Insidecuda 0-....(200.000 lvl)
Insidecuda 0-....(200.000 lvl)
Mazurski OTS Facebook
