Gratulacje jedynie dla Olgi oraz Rolusia. Reszty nawet nie znam, a z tego co widzę to gratulacje dla Cb vinox za wybranie jakiegoś Assasina, który nawet miesiąc na otsie nie gra... Rozumiem, ze dobre podanie się liczy "przede wszystkim", ale doświadczenie związane z otsem chyba bardziej... Szkoda słów co do wyboru 3 pozostałych mt, jedynie gratuluje Oldze i Rolusiowi.
![[Obrazek: 71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif]](http://img.myepicwall.com/2014/03/71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif)
Mazurski OTS Facebook

