x3 up.
Napisałem, że nie znam 2 pozostałych wybranych - czytaj ze zrozumieniem, łatwo się domyślić, o co biega, skoro to dotyczy tych oto typów. A to, jeżeli ktoś nie jest znany oznacza, że nie ma pojęcia o tej grze, jeżeli zapytam coś, co wiem, a on powie mi "nie wiem, zapytaj graczy" no to go totalnie wyśmieje, tak samo, jak na poprzedniej rekrutacji też był fajny MT, który nie wiedział co odpowiedzieć i strzelał.
Akurat dla mnie powinien Vinox wybierać osoby znane, grające.
Napisałem, że nie znam 2 pozostałych wybranych - czytaj ze zrozumieniem, łatwo się domyślić, o co biega, skoro to dotyczy tych oto typów. A to, jeżeli ktoś nie jest znany oznacza, że nie ma pojęcia o tej grze, jeżeli zapytam coś, co wiem, a on powie mi "nie wiem, zapytaj graczy" no to go totalnie wyśmieje, tak samo, jak na poprzedniej rekrutacji też był fajny MT, który nie wiedział co odpowiedzieć i strzelał.
Akurat dla mnie powinien Vinox wybierać osoby znane, grające.
Mazurski OTS Facebook
