(28-10-2012, 22:54:09)Danysus napisał(a):(28-10-2012, 22:15:34)eM PeG napisał(a): Dokładnie. Równie dobrze mógłbyś wybrać wafla na mt... ;D
@Wafel
Bez urazy ;D
Wafel jest za***isty akurat. Nadawałby się - trochę się luzy przydało do ówczesnego "Teamu serwera".
x2
Też uważam, że Tomuś jest bardzo dobry na to miejsce, ale to już wszystko w rękach Winacza.
@up
Chyba ci się nie uda
Mazurski OTS Facebook

