(28-10-2012, 23:02:04)Rusher napisał(a): Dość interesujący wybór, jedynie, kto mi się kojarzy z serwera to Olga, który dość mało grywał w czasach, kiedy ja grałem często. Jednak nie rozumiem tych pozostałych ludzi, nigdy ich na oczy nie widziałem i nie kojarzę nikogo takiego, aby tutaj grał, jednak myliłem się to co myślałem i znowu jakieś dzieci zostały wybrane, które nikomu nie są znane. Za pewne znowu będzie, że przejdzie tylko 1 osoba na wyższą pozycję, a reszta pożegna się. Zastanawia mnie tylko jedno, kiedyś potrafiłeś wybrać odpowiednią osobę i ogarniętą, z którą nie było problemów, a teraz wybierasz, byle kogo, jakby Ci nie zależało na tym, bez urazy, ale muszą pewnie ciekawą sumkę na miesiąc donosić.
Gratulacje:
- Olga
- Roluś
Reszty nie znam kompletnie, mogę ich jedynie pozdrowić środkowym palcem.
(22-10-2012, 23:47:07)Vinox napisał(a): a co wyjdzie z w praniu to już inna kwestia
Dziękuję za możliwość wykazania się na tej pozycji, postaram się sprowadzić nowych graczy na dobrą drogę

Pozdrawiam i gratuluję także pozostałym, którym udało się dostać na pozycję Młodszego Tutora
![[Obrazek: k9gadt.gif]](http://i56.tinypic.com/k9gadt.gif)
Cristiano 0-? [Nie expie - wchodzę czasami popisać
]
]
Mazurski OTS Facebook
