28-10-2012, 22:54:09
(28-10-2012, 22:15:34)eM PeG napisał(a): Dokładnie. Równie dobrze mógłbyś wybrać wafla na mt... ;D
@Wafel
Bez urazy ;D
Wafel jest za***isty akurat. Nadawałby się - trochę się luzy przydało do ówczesnego "Teamu serwera".
Mazurski OTS Facebook
