Te screeny wziąłem z google images po wpisaniu hasła "Tibia", oczywiście będą z Mazurka jak tylko ktoś mi takowe dostarczy 
Co do napisu, również może być dowolny, tylko chciałem odzwierciedlić atmosferę RPG napisami typu "Bohater; Przygoda; Wojna" itp.
Możecie również w tym temacie pisać, co byście dodali ew. zmienili lub też usuneli.
Pozdrawiam, dvx
@EDIT
Co do sloganu
"Najlepszy polski OTS 7.6" - Jeżeli chodzi o OTSy 7.6, z expem takim lub podobnym, wiadomo że Mazurski wychyla się dosyć na przód.

Co do napisu, również może być dowolny, tylko chciałem odzwierciedlić atmosferę RPG napisami typu "Bohater; Przygoda; Wojna" itp.
Możecie również w tym temacie pisać, co byście dodali ew. zmienili lub też usuneli.
Pozdrawiam, dvx
@EDIT
Co do sloganu
"Najlepszy polski OTS 7.6" - Jeżeli chodzi o OTSy 7.6, z expem takim lub podobnym, wiadomo że Mazurski wychyla się dosyć na przód.
Mazurski OTS Facebook
