04-02-2020, 12:46:35
Jak dla mnie mizerny pomysł, o ile pamietam po wbiciu 820k jak prezes napisał dostajesz nowa profesje, nowe czary <chociaż te czary nie potrzebne bo i tak tyle samo bijesz> i chyba wiecej hp/mp na lvl ale pewny nie jestem. Co do wyspy to ona nawet nie jest dokonczona dla reba a już troche istnieje na tym serwerze, więc ja nie widzę tego żeby cokolwiek było tworzone dla rebów.I tak wiem że ludzie wbiją 820k i już bedą tylko lootać i nic więcej, bo po prostu ten exp za wolno leci.. A ty go chcesz jeszcze zmniejszać <bez sens>.Za każdym razem jak edycja już trochę trwa to zawsze sie taki znajdzie co mu przeszkadzają duże lvl. Tylko ciekawi mnie to że nikt z topki nie marudzi na ten stan rzeczy.
Mazurski OTS Facebook
