01-02-2020, 21:00:43
Bez sensu jest expienie XXXX lvl'a. Zauważ, że mając reborn byłbyś nowe wyspy oraz questy, oraz inne udogodnienia. Nie musiałbyś tylko EXPIC itd.. Dużo jest rzeczy dougodnienia.. Mając powyżej 820k jest to bez sensu, ponieważ tylko expisz, expisz owszem można dodać questy itd, ale to nie ma sensu..
Mazurski OTS Facebook
