01-02-2020, 19:01:50
Jak sobie pomyśle, ze miałbym wbić 820k i miałbym mieć wyzerowany lvl, z mniejszym expem itp. To by misie odechciało od nowa expić.
W porównaniu do poprzednich edycji jest naprawdę niski exp stage, bicie od nowa lvl z dodatkowymi utrudnieniami nie ma sensu.
Przypominam, że po 820k mam ala reborn który dostaje nowy outfit, czary oraz nową profesje, dostęp do wyspy dla rebornów.
http://www.mazurski.xaa.pl/showthread.php?tid=19296
W porównaniu do poprzednich edycji jest naprawdę niski exp stage, bicie od nowa lvl z dodatkowymi utrudnieniami nie ma sensu.
Przypominam, że po 820k mam ala reborn który dostaje nowy outfit, czary oraz nową profesje, dostęp do wyspy dla rebornów.
http://www.mazurski.xaa.pl/showthread.php?tid=19296
![[Obrazek: yAfoKhm.png]](https://i.imgur.com/yAfoKhm.png)
Mazurski OTS Facebook
