• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Sondy
Pytanie odnośnie Stamina Quest.

Ankieta: Czy chcecie, aby quest był na Stamina Rune, czy aby wydłużył nasz czas z 8 do 9 godzin gry dziennej?
Stamina Rune Quest
14.29%
2 14.29%
Wydłużenie czasu z 8 do 9 godzin.
85.71%
12 85.71%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Thread locked 
Thread tools
Pytanie odnośnie Stamina Quest.
Offline Mateuszsen
Nabijacz postów
342 Liczba postów:
   
#5
28-01-2019, 20:26:37
Również jestem za drugą propozycją. Bierne bonusy do postaci zawsze pomagają w grze. Oczywiście po kilku tygodniach druga opcja zacznie się zwracać i okaże się o wiele bardziej opłacalną Wink.


Banneq: 1lvl ---> 812.165 [SOLD]
Pretti Van Mele: 1lvl ---> ???
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 

Wiadomości w tym wątku
Pytanie odnośnie Stamina Quest. - przez Vedziorek - 27-01-2019, 23:16:42
RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - przez Savater - 28-01-2019, 2:01:15
RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - przez Ulthar - 28-01-2019, 12:37:58
RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - przez Novi - 28-01-2019, 18:14:53
RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - przez Mateuszsen - 28-01-2019, 20:26:37
RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - przez Vedziorek - 31-01-2019, 20:15:12



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend