Forum Mazurski OTS
Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+--- Dział: Sondy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=66)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie Stamina Quest. (/showthread.php?tid=19529)



Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Vedziorek - 27-01-2019

Witajcie,

w odniesieniu do news'a pragniemy, abyście to Wy zdecydowali, jaka będzie nagroda z Questa.
Pytanie brzmi:
Czy chcecie, aby quest był na Stamina Rune, czy aby wydłużył nasz czas z 8 do 9 godzin gry dziennej? 

Pozdrawiam,
Vegeta.


RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Savater - 28-01-2019

Mi by bardziej pasowało wydłużenie czasu gry Big Grin


RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Ulthar - 28-01-2019

Wydłużenie zawsze zostanie na dłużej, jestem za ta opcja.


RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Novi - 28-01-2019

Zdecydowanie 1h dłuższa stamina. Runke 2-3 dni i bedzie po nagrodzie a tak to bedzie mozna korzystac codzienie 1h dluzej Smile


RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Mateuszsen - 28-01-2019

Również jestem za drugą propozycją. Bierne bonusy do postaci zawsze pomagają w grze. Oczywiście po kilku tygodniach druga opcja zacznie się zwracać i okaże się o wiele bardziej opłacalną Wink.


RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Vedziorek - 31-01-2019

Wolą większości wprowadzimy Questa na zwiększenie staminy 100% z 8 do 9 godziny.

Pozdrawiamy,
Ekipa MazurskiOTS