![]() |
|
Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Działy ogolne (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=95) +--- Dział: Sondy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=66) +--- Wątek: Pytanie odnośnie Stamina Quest. (/showthread.php?tid=19529) |
Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Vedziorek - 27-01-2019 Witajcie, w odniesieniu do news'a pragniemy, abyście to Wy zdecydowali, jaka będzie nagroda z Questa. Pytanie brzmi: Czy chcecie, aby quest był na Stamina Rune, czy aby wydłużył nasz czas z 8 do 9 godzin gry dziennej? Pozdrawiam, Vegeta. RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Savater - 28-01-2019 Mi by bardziej pasowało wydłużenie czasu gry
RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Ulthar - 28-01-2019 Wydłużenie zawsze zostanie na dłużej, jestem za ta opcja. RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Novi - 28-01-2019 Zdecydowanie 1h dłuższa stamina. Runke 2-3 dni i bedzie po nagrodzie a tak to bedzie mozna korzystac codzienie 1h dluzej
RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Mateuszsen - 28-01-2019 Również jestem za drugą propozycją. Bierne bonusy do postaci zawsze pomagają w grze. Oczywiście po kilku tygodniach druga opcja zacznie się zwracać i okaże się o wiele bardziej opłacalną .
RE: Pytanie odnośnie Stamina Quest. - Vedziorek - 31-01-2019 Wolą większości wprowadzimy Questa na zwiększenie staminy 100% z 8 do 9 godziny. Pozdrawiamy, Ekipa MazurskiOTS |