07-02-2017, 0:53:32
@up
Nie bulwersuj się tak typie i tak nie będziesz w ekipie XDXD
@topic
Dobrze napisane propozycje, jestem za. Ogur Noob.
Nie bulwersuj się tak typie i tak nie będziesz w ekipie XDXD
@topic
Dobrze napisane propozycje, jestem za. Ogur Noob.
Mazurski OTS Facebook
