06-02-2017, 2:22:36
Dodałem za Ciebie ankietę.
Jestem za 1,3,4, a 2 coś postaramy się zmienić.
Cieszę się, że w końcu ktoś coś dodał.
Pozdrawiam, Vegeta.
Jestem za 1,3,4, a 2 coś postaramy się zmienić.
Cieszę się, że w końcu ktoś coś dodał.
Pozdrawiam, Vegeta.
Mazurski OTS Facebook
