11-02-2016, 0:22:01
Eter tak ostro pracuje że nie ma go na SLu xDD i potem sie tak kończy że 2 osoby robią xDD
podobają mi się te arenki svar, mam nadzieję że nie będzie to event głównie dla RP/EK
podobają mi się te arenki svar, mam nadzieję że nie będzie to event głównie dla RP/EK
ja p******e
Mazurski OTS Facebook
