29-01-2016, 18:01:58
Przecież za bombera i zombi normalnie dostaje się już tokeny...
Jedynymi eventami za którymi dostaje się exp ringi to chyba tylko swim i run i dobrze, jak dla mnie te 2 eventy są nudne i polegają na tym samym i jak dla mnie trzeba je usunąc bo zajmują tylko nie potrzebnie miejsca w silniku a eventów mamy już dużo.
Jedynymi eventami za którymi dostaje się exp ringi to chyba tylko swim i run i dobrze, jak dla mnie te 2 eventy są nudne i polegają na tym samym i jak dla mnie trzeba je usunąc bo zajmują tylko nie potrzebnie miejsca w silniku a eventów mamy już dużo.
Mazurski OTS Facebook
