09-01-2016, 14:44:40
(09-01-2016, 13:46:32)Sir Goldi napisał(a): Trochę za dużo tych eventow a te 2 można usunąć bo i tak mało osób na nie chodzi szczególnie rano, nie mam pomysłu jak je urozmaicić jak już ;s
No masz racje, zbyt duzo jest tych eventow, mozna by ja urozmaicić, ale tez mozna je usunac
Mazurski OTS Facebook

