• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Propozycje
« Wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 Dalej »

7.6 Kiedy nowa edycja? [x2]

Thread locked 
Thread tools
Serwer 7.6 Kiedy nowa edycja? [x2]
Offline Anarki
Młodszy Nowicjusz
2 Liczba postów:
   
#8
08-12-2015, 1:12:37
Lewy bardzo dobrze to opisales, taka jest prawda Smile
Vinox, poprawiac exp to Ty powinienes przed wlaczeniem serwera, a nie ku*wa po kilku tygodniach gdzie wiekszosc ludzi (w tym ja) wbila po 500k+ w jeden badz dwa dni, takich rzeczy sie nie robi niestety Smile Albo ustawiasz na samym poczatku taki mniejszy exp, albo zostawiasz jaki byl od poczatku..
Czlowieku, dodaj paru "zaufanych" ludzi do swojej ekipy.. zbierzcie sie wszyscy razem i przeanalizujcie ten serwer.. Ustawcie jeden konkretny exp, przetestujcie wszystkie potworki (Tak, WSZYSTKIE, bo w tym momencie 3/4 potworkow sa bezuzyteczne.) Wroce jeszcze do expa, czy to normalne Twoim zdaniem, ze w jeden dzien wbijalo sie 400-500k? a po Twoim genialnym pomysle na zmiane expa po zabiciu np. warda wpadalo 2%.. Nie mialbym nic przeciwko takiemu expowi, gdyby tak bylo OD POCZATKU, poniewaz top1 aktualnie mialby moze z 200k.. Smile Myslisz, ze taki nowy gracz ktory spojrzy na statystyki na ktorych widzi, ze po kilku dniach sa juz 500-600k to mu sie bedzie chcialo grac na takim serwerze? Taka jest niestety prawda, wlaczyles serwer na ktorym byly DZIESIATKI bugow, zamiast go dobrze przetestowac przed uruchomieniem, dlatego teraz sie to zrobilo zalosne ;] Takie jest moje zdanie, pozdrawiam Was mordy Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 

Wiadomości w tym wątku
Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Lewy - 05-12-2015, 19:41:31
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Norbi - 05-12-2015, 21:18:07
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Konradekk - 05-12-2015, 23:30:34
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Kiri - 05-12-2015, 23:52:19
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Lewy - 06-12-2015, 0:02:54
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Tiasess - 07-12-2015, 21:00:14
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Mathewewew - 07-12-2015, 23:38:33
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Anarki - 08-12-2015, 1:12:37
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Sir White - 08-12-2015, 14:19:36
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Novi - 08-12-2015, 14:23:33
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Vinox - 09-12-2015, 9:23:16

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7.6 VIP - Nowa funkcja dla posiadaczy wisnia742 0 1 467 01-09-2023, 15:07:54
Ostatni post: wisnia742
  Edycja tasków na rooku. Nestor1 0 967 12-01-2020, 11:33:30
Ostatni post: Nestor1
Star Nowa komenda wisnia742 3 2 644 13-02-2019, 20:47:58
Ostatni post: Vinox
  Nowa ekipa Antoine1 0 1 508 19-05-2016, 22:25:48
Ostatni post: Antoine1
  Edycja mapy bomberevent Porsche 0 1 211 11-02-2016, 17:11:57
Ostatni post: Porsche
  nowa komenda Szakal 7 4 110 29-12-2015, 23:49:37
Ostatni post: Vinox
  7.6 Kiedy nowa edycja? Dzefrej 3 2 091 05-12-2015, 13:58:51
Ostatni post: Vinox
  nowa mapa Kiri 3 2 378 07-10-2015, 8:43:17
Ostatni post: kalim



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend