• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Propozycje
« Wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 Dalej »

7.6 Kiedy nowa edycja? [x2]

Thread locked 
Thread tools
Serwer 7.6 Kiedy nowa edycja? [x2]
Offline Lewy
Stały bywalec
124 Liczba postów:
   
#1
05-12-2015, 19:41:31
Czemu Ty nie dasz się ludziom wypowiedzieć tylko od razu zamykasz temat po swojej wypowiedzi? Inni też przy takich tematach chcieliby dodać coś od siebie, wprowadzić jakieś uwagi, a nie odpowiesz -> myślisz, że każdego odpowiedzią zadowalasz -> zamykasz, bez jakichkolwiek głębszych wyjaśnień. Gdybyś nie wiedział to gracze tworzą ots i to oni wiedzą najlepiej, czego dla nich potrzeba. 

I Dzefrej ma 100%-ową rację w tym, co pisał. Jego słowa to myśli połowy graczy tego serwera i nie ma co udawać. Już dawno powinieneś k***a pomyśleć, żeby przed odpaleniem jakiejkolwiek edycji serwera zrobić tydzień - dwa tygodnie testów i wtedy poprawiać ewentualne błędy, zmieniać coś w expie i taskach, a nie po dwóch tygodniach startu, kiedy większość topki (w tym ja) wyexpiła się na bugu z Black Menami, bo nie potrafisz tego dopracować. 
Z botem też się zgodzę. Powiedz, jaki jest sens grać ręcznie, kiedy pozwalasz bocić i taki ja - który może sobie bocić 24/7 przez miesiąc i za prąd nie płaci, bo boci na dedyku - wbija 800k w niewiele czasu? A nikt o zdrowych zmysłach nie będzie grał ręcznie przy dozwolonym bocie, w jakim świecie Ty żyjesz? 
Questy, exp, taski - to też jest zjebane. Jeśli myślisz, że co restart ludzie będą ubijać po raz kolejny powiedzmy 1000 apo, to w świecie, w którym żyjesz - musisz żyć sam. To jest tak samo realne jak to, że mazur wróci do czasów świetności Smile 
Zjebałeś kolejną edycję tego serwera, trzeba to przyznać. Choć te eventy są spoko, fajnie tak wbić na nie od czasu do czasu to zamiast robić co tydzień nowy, powinieneś wziąć się za naprawę wszystkiego tego, czego nie naprawiasz.
A serio uwierzyłem, że priorytety się zmieniły, ale Ty myślisz, że jak zmienisz wygląd temple, zjebiesz exp, przez co ludzie odchodzą, dodasz kilka eventów to znów będziesz miał multum graczy. Pójdź po rozum do głowy, posłuchaj czasem, co mają do powiedzenia gracze, wysłuchaj ich pomysłów i wtedy zrób ots, na którym będą ludzie grać.

Nie urażając, bo nie to jest moim zamiarem - chcę otworzyć Ci tylko oczy, - użyj mózgu.

Powinieneś zabronić bota, wprowadzić za niego bardzo surowe kary. I jak dla mnie - wyjebać areny, gra byłaby wtedy satysfakcjonująca, że się do czegoś doszło przy odrobinie pracy, a nie: odpalam bota, wracam za 5 dni - 200k lvli więcej.


Zaciśnij zęby, sam niczego nie zmienisz.
Uśmiechnij się, ręce schowaj do kieszeni.
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 

Wiadomości w tym wątku
Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Lewy - 05-12-2015, 19:41:31
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Norbi - 05-12-2015, 21:18:07
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Konradekk - 05-12-2015, 23:30:34
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Kiri - 05-12-2015, 23:52:19
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Lewy - 06-12-2015, 0:02:54
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Tiasess - 07-12-2015, 21:00:14
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Mathewewew - 07-12-2015, 23:38:33
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Anarki - 08-12-2015, 1:12:37
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Sir White - 08-12-2015, 14:19:36
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Novi - 08-12-2015, 14:23:33
RE: Kiedy nowa edycja? [x2] - przez Vinox - 09-12-2015, 9:23:16

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7.6 VIP - Nowa funkcja dla posiadaczy wisnia742 0 1 467 01-09-2023, 15:07:54
Ostatni post: wisnia742
  Edycja tasków na rooku. Nestor1 0 967 12-01-2020, 11:33:30
Ostatni post: Nestor1
Star Nowa komenda wisnia742 3 2 644 13-02-2019, 20:47:58
Ostatni post: Vinox
  Nowa ekipa Antoine1 0 1 508 19-05-2016, 22:25:48
Ostatni post: Antoine1
  Edycja mapy bomberevent Porsche 0 1 208 11-02-2016, 17:11:57
Ostatni post: Porsche
  nowa komenda Szakal 7 4 110 29-12-2015, 23:49:37
Ostatni post: Vinox
  7.6 Kiedy nowa edycja? Dzefrej 3 2 085 05-12-2015, 13:58:51
Ostatni post: Vinox
  nowa mapa Kiri 3 2 372 07-10-2015, 8:43:17
Ostatni post: kalim



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend