Cofka jest najlepszym rozwiązaniem, nikt nie skorzysta na błędzie serwera. Dlaczego osoby powyżej 820k nie mają exp x1,5?XD
/Palldino
Biedny Palldino nie expil dlatego nie ma xD
/Palldino
Biedny Palldino nie expil dlatego nie ma xD
It's clobberin time !
Mazurski OTS Facebook
