Forum Mazurski OTS
Cofka serwera do godziny 9:00. - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Cofka serwera do godziny 9:00. (/showthread.php?tid=16608)



Cofka serwera do godziny 9:00. - Vinox - 10-08-2013

Z racji tej że od godziny 10+ osoby zaczęły crashować serwer exp od 16:30 do 19:00 zostanie zwiększony x2 dla osób poniżej 820k lvl. Błąd serwera był spowodowany z jednych skryptów poprzez naszą nieuwagę dodając ostatnio nową opcję.

Przepraszamy za problem.
Ekipa Mazurskiego!


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Sasha - 10-08-2013

Dobra rekompensata Smile

Szkoda tylko, że arena mi nie działa Sad


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Forcce - 10-08-2013

Vinox a nie latwiej ci dodac osobom ktore dzisiaj expily lvl ? tu masz ssy :
[Obrazek: 2h2o75k.jpg]
[Obrazek: 1evzn8.jpg]
[Obrazek: 2s9t6yh.jpg]


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Vinox - 10-08-2013

Nie, bo i wkradł się 2 bug z bonusem dlatego postanowiłem cofnać serwer o te pare godzin i zrobić x2.


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Ulrich - 10-08-2013

Mogles exp dac do konca dnia, bo nie skorzystam. Widc, ze crashe odbily sie na serv, bo exp x2 i 18online

@down
Juz jak zrobiles do 19 to przesun jeszcze o 3h Big Grin


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Vinox - 10-08-2013

Jestem skłonny nawet dać do 19:00. Wiec zmiana decyzji, do 19:00 zrobimy.


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Azbest - 10-08-2013

Cofka jest najlepszym rozwiązaniem, nikt nie skorzysta na błędzie serwera. Dlaczego osoby powyżej 820k nie mają exp x1,5?XD

/Palldino
Biedny Palldino nie expil dlatego nie ma xD



RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Althenor - 10-08-2013

No dobra opcja szkoda ze ban xD
Widzę nikt nie dostał nagrody za crashe ;D


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Czesuaf - 10-08-2013

Nono, dobra rekompensata. Oby tak dalej! ^^
Ciekawym zjawiskiem było to, gdy z 50 online zrobiło się 15 online.


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Baster - 10-08-2013

Dostał ktoś nagrodę Smile ziemniak 3k na bugu bonusu expa Smile

Był x2 i tak nic nie wbiłem nie było czasu xD


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Ulrich - 11-08-2013

Vinox! Spiesz sie z uptade, bo ludzie odchodza z ots!


RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Zeus - 11-08-2013

Heh fajny ten exp x2 15k się wbiło : D


________________________________________________