![]() |
|
Cofka serwera do godziny 9:00. - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: Cofka serwera do godziny 9:00. (/showthread.php?tid=16608) |
Cofka serwera do godziny 9:00. - Vinox - 10-08-2013 Z racji tej że od godziny 10+ osoby zaczęły crashować serwer exp od 16:30 do 19:00 zostanie zwiększony x2 dla osób poniżej 820k lvl. Błąd serwera był spowodowany z jednych skryptów poprzez naszą nieuwagę dodając ostatnio nową opcję. Przepraszamy za problem. Ekipa Mazurskiego! RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Sasha - 10-08-2013 Dobra rekompensata ![]() Szkoda tylko, że arena mi nie działa
RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Forcce - 10-08-2013 Vinox a nie latwiej ci dodac osobom ktore dzisiaj expily lvl ? tu masz ssy : ![]() ![]()
RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Vinox - 10-08-2013 Nie, bo i wkradł się 2 bug z bonusem dlatego postanowiłem cofnać serwer o te pare godzin i zrobić x2. RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Ulrich - 10-08-2013 Mogles exp dac do konca dnia, bo nie skorzystam. Widc, ze crashe odbily sie na serv, bo exp x2 i 18online @down Juz jak zrobiles do 19 to przesun jeszcze o 3h
RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Vinox - 10-08-2013 Jestem skłonny nawet dać do 19:00. Wiec zmiana decyzji, do 19:00 zrobimy. RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Azbest - 10-08-2013 Cofka jest najlepszym rozwiązaniem, nikt nie skorzysta na błędzie serwera. Dlaczego osoby powyżej 820k nie mają exp x1,5?XD /Palldino Biedny Palldino nie expil dlatego nie ma xD RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Althenor - 10-08-2013 No dobra opcja szkoda ze ban xD Widzę nikt nie dostał nagrody za crashe ;D RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Czesuaf - 10-08-2013 Nono, dobra rekompensata. Oby tak dalej! ^^ Ciekawym zjawiskiem było to, gdy z 50 online zrobiło się 15 online. RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Baster - 10-08-2013 Dostał ktoś nagrodę ziemniak 3k na bugu bonusu expa ![]() Był x2 i tak nic nie wbiłem nie było czasu xD RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Ulrich - 11-08-2013 Vinox! Spiesz sie z uptade, bo ludzie odchodza z ots! RE: Cofka serwera do godziny 9:00. - Zeus - 11-08-2013 Heh fajny ten exp x2 15k się wbiło : D ________________________________________________ |