Dzięki że daliście mi szanse bycia w Ekipie na OTS, mam nadzieje że będzie się dobrze współpracowało.
I też gratuluję dla pozostałych.
PS. Dark Flare z tej str czyli znany wam Rolus.
I też gratuluję dla pozostałych.
PS. Dark Flare z tej str czyli znany wam Rolus.
Mazurski OTS Facebook


![[Obrazek: pmtx.gif]](http://imageshack.com/a/img543/8913/pmtx.gif)

![[Obrazek: 71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif]](http://img.myepicwall.com/2014/03/71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif)
)
