• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 24 25 26 27 28 ... 34 Dalej »

Wyniki na młodszego tutora!

Strony (3): « Wstecz 1 2 3 Dalej »
Thread locked 
Thread tools
Wyniki na młodszego tutora!
Offline Rolus
Banned
325 Liczba postów:
     
#21
28-10-2012, 23:35:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2012, 23:36:39 przez Rolus.)
Dzięki że daliście mi szanse bycia w Ekipie na OTS, mam nadzieje że będzie się dobrze współpracowało.

I też gratuluję dla pozostałych.

PS. Dark Flare z tej str czyli znany wam Rolus.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Palldino
Legenda
792 Liczba postów:
   
#22
28-10-2012, 23:43:10
(28-10-2012, 23:23:36)Chemik napisał(a): I takie info:
  • Cristiano nie gra tu nawet 2-msc,

I pewnie te osoby zostały wybrane bo:
  • Pisały, że mają 20 lat,
  • Siedzą przy komie 7h dziennie,
  • Poprawna ortografia i poprawna polszczyzna: 10/10.

Ale w krótkim czasie będzie można zobaczyć jak to jest Cool

za to ty grasz dlugo + wydajes.w c**j zl na chary eq (nie wnikam w to) i ty piszesz ile kto gra ogarnij siebie pierw a pozniej innych ;]

@@@@@@
tak jak pisalem zobaczymy ilu zostanie po tygodniu ;d


Palldino: 1 - 835609 [Sprzedany]
[Obrazek: pmtx.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Varial
Emeryt
1 129 Liczba postów:
   
#23
29-10-2012, 1:07:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2012, 1:08:26 przez Varial.)
Gratulacje jedynie dla Olgi oraz Rolusia. Reszty nawet nie znam, a z tego co widzę to gratulacje dla Cb vinox za wybranie jakiegoś Assasina, który nawet miesiąc na otsie nie gra... Rozumiem, ze dobre podanie się liczy "przede wszystkim", ale doświadczenie związane z otsem chyba bardziej... Szkoda słów co do wyboru 3 pozostałych mt, jedynie gratuluje Oldze i Rolusiowi.


[Obrazek: 71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Axorio
Expert
294 Liczba postów:
   
#24
29-10-2012, 7:47:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2012, 7:47:58 przez Axorio.)
Vinoks, mam pomysla ! zrobcie taka "video prezentacje" i zaproscie te osoby ktore wybraliscie na vt, to sie szybko okaze czy dobrze wybraliscie ;] Zadacie kilka pytan odnosnie Otsa, i wszystko sie okaze.

Olga - Placzek jak c**j.
Cristiano - Tu zrobiliscie dobry wybor.
Assasin Amidamaru - On wczoraj do mnie pisal takie cos "dasz mi kilka ng ?", z wyborem zrobiliscie zle.
Dark Flare - Tu takze zrobiliscie dobry wybor.
Asawer - yyy ? tego nie widzialem zeby byl online


Axorio 0-....(600.ooo lvl)
Insidecuda 0-....(200.000 lvl)


[Obrazek: 2129zxj.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline stiuart
Expert
254 Liczba postów:
   
#25
29-10-2012, 7:50:35
chociaz nie przepadam za Rolsonem a on za mna to jednak stwierdzam fakt ze to byl chyba jedyny dobry wybor, jako jedyny udziela sie na GC, siedzi na vencie, czasem tez pomaga, reszta porazka, zaloze sie ze polowa odpadnie przed okresem probnym tak jak el palaldino Smile


Litponik 0-474k Sprzedany
Chodzacy Kamien 0-373k Sprzedany


Zapraszam do wspólnej gry w League of Legends na serverze EUNE.
Zainteresowanych odsyłam do rejestracji! Moj nick to TuskobusemWswiat

|
V

Rejestracja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Daniel3k
Banned
155 Liczba postów:
   
#26
29-10-2012, 11:43:26
Gz roluś
Gz olga

reszta zapewne odpadnie po tygodniuWink)


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Orzeszek
Banned
59 Liczba postów:
   
#27
29-10-2012, 13:54:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2012, 14:00:27 przez Orzeszek.)
Zobaczymy za tydzień panowie, kto zostanie Wink
Jeszcze raz Gratulacje.

PS. A i nie bijcie rasty plix.

#edit
Dla tych co się spinają, że nowi MT grają za krótko na MT. - Vinox już kiedyś pisał, że MT dostaje się za darmo i za dobre podanie a nie za to ile gra czy od kiedy na ots Wink


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Luno Thay
No life!
549 Liczba postów:
   
#28
29-10-2012, 15:26:30
Cristiano
Assasin Amidamaru

/\ ich nawet nie znam tz. moze znam ale jakos rzadko widuje

No ale Gratulacje dla wszystkich wybranych!! szkoda ze mi nie dali 2 szansy chcialem sie wykazac Big Grin
No chyba ze potrzebujecie opiekuna na roku Big Grin z Miła checia zostane:*


Rookslayerzy Góra Smile
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Fatalek
Nabijacz postów
320 Liczba postów:
   
#29
29-10-2012, 15:47:40
HAHAHA nie znam niektórych typów, 1 raz nick na ots widzę XD. Roluś było wiadome, bo od Felka. Brawo Olga Big Grin. Reszta n/c pewnie dobre podania pisali XD




MAMY GEEEST Wink TO JEST NWJ!
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline pecz01
Nabijacz postów
335 Liczba postów:
   
#30
29-10-2012, 17:29:35
Roluś że dostał to dobrze.. Olga? no jeszcze ujdzie bo troche gra tu z tego co widze, ale Ci nowi? śmiech na sali .. MT jest od tego by pomagał a co Oni wiedzą o serwerze ?=l zabardzo nic tak że niewiem cyzm się Vinox tu kierował, gorszy wybór od ostatnich MT


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#31
29-10-2012, 20:42:47
@offtopic
nie wiedziałem gdzie to napisać. pytanie:
czy będzie jakaś rekrutacja na moderatorów forum? chciałbym spróbować swoich sił Wink


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline rami90
Nabijacz postów
308 Liczba postów:
     
#32
29-10-2012, 20:46:55
Olga-ok dobry wybor.
Dark Flare(Rolus) - ok git mega.
Cristiano - Nie wiem co tu robi, nie panuje nad emocjami wyzywa, rzadko go na GC widac, nawet od kiedy jest mt.
Assasin Amidamaru - nie znam.
Asawer- nie znam .


Kalarep 0-250k i zrookowany.?
kalarep Rook 0- ?
Kalarep Wjezdza 0-90k i rosnie


[b]"Robię to co kocham,to nikomu nie szkodzi
Robię to no bo to lubię i wiem że wiesz o co mi chodzi
Robię to no bo chcę to robić a wiem że to mi wychodzi
Chcę i robię, cała reszta mnie nie obchodzi"/b]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rolus
Banned
325 Liczba postów:
     
#33
29-10-2012, 21:59:39
(29-10-2012, 20:42:47)Aknaar napisał(a): @offtopic
nie wiedziałem gdzie to napisać. pytanie:
czy będzie jakaś rekrutacja na moderatorów forum? chciałbym spróbować swoich sił Wink

Nie będzie, chcesz powód? Ja tutaj wszystko sam ogarniam i sobie radzę.
ew. Reszta ekipy zadziała jak mnie nie ma.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#34
29-10-2012, 22:28:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2012, 22:33:29 przez Rolus.)
Ok dziękówka za odpowiedź ;d
nie ma jak % od Rolusa xD

[Rolus] Jeśli zajdzie taka potrzeba to zrobimy rekrutacje i damy info o tym.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Asawer
Młodszy Nowicjusz
5 Liczba postów:
   
#35
29-10-2012, 23:43:22
Dajcie się ludziom wykazać , a nie od razu skreślacie.
+ To , że nie znacie to o niczym nie świadczyTongue


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Orzeszek
Banned
59 Liczba postów:
   
#36
29-10-2012, 23:48:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-10-2012, 23:48:42 przez Orzeszek.)
Zamiast tego całego Assasina dałbym Luna, bo on się wql. nie loguje a przynajmniej ja go nie widziałem a często jestem online.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#37
29-10-2012, 23:54:43
@Up
pewnie nie ogarnia życia i nie wie że dostał tuta. tacy MT mają pomagać lov lvl, tylko ze on sam ma lov i mala wiedze o ots i sam potrzebuje pomocy


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Asawer
Młodszy Nowicjusz
5 Liczba postów:
   
#38
30-10-2012, 0:00:22
Każdemu trzeba dać szansę , a nie od razu skreślać;pp


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rolus
Banned
325 Liczba postów:
     
#39
30-10-2012, 0:08:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-10-2012, 0:09:39 przez Rolus.)
Kogo tam skreślacie?

* Olga
* Cristiano
* Assasin Amidamaru
* Rolus
* Asawer


Ok skreśleni.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#40
30-10-2012, 0:14:18
Mi się wydaje że Rolus ogarnie, osobiście myślę że Cristiano również bo to znajomy, dobra powodzenia wam wszystkim, bo w 1 poście pogratulowałem 1 osobie ;pp


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Strony (3): « Wstecz 1 2 3 Dalej »
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyniki Loterii oraz MT! Vinox 0 161 14-04-2026, 19:09:43
Ostatni post: Vinox
  Wyniki halloweenowej zabawy! Vinox 0 438 03-11-2025, 13:29:04
Ostatni post: Vinox
  Wyniki loterii Wielkanocnej 2025! Vinox 0 1 096 30-04-2025, 9:30:27
Ostatni post: Vinox
  Wyniki Loterii 2024r. Vinox 0 1 725 02-12-2024, 17:53:31
Ostatni post: Vinox
  Wyniki Loterii 2023r. Vinox 0 1 668 12-12-2023, 22:32:26
Ostatni post: Vinox
  Wyniki Loterii 26/04/2023r. Vinox 0 1 689 26-04-2023, 9:23:40
Ostatni post: Vinox
  Update SL Event + wyniki rekrutacji. Vinox 4 2 540 11-06-2022, 0:33:07
Ostatni post: Sasha
  Wyniki Loterii. Vinox 11 4 076 22-04-2022, 21:35:08
Ostatni post: Vinox
  Wyniki Loterii Vinox 4 3 215 13-04-2021, 0:35:26
Ostatni post: AeroxSsie
  7.6 Nowi Młodsi Tutorzy oraz wyniki loterii świątecznej. Vedziorek 1 3 247 14-04-2020, 20:03:53
Ostatni post: Nestor1



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   3 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend