27-08-2011, 16:44:34
Przyszedl czas, na ktory pewnie coniektorzy z niecierpliwoscia czekali. Koncze swoja przygode z swiatem Mazurskiego. Miedzy mna a Vinoxem wyniknela pewna sytuacja przez ktora po prostu dalej nie mam ochoty tu byc. "Zaplacono" mi za 5lat pomocy przy ots. Szczegolow nie bede udzielal chyba, ze ktos z ekipy zechce to sie dowiecie. Spedzilem tu ponad 5 lat w czasie ktorych wydarzylo sie wiele. Czlowiekiem idealnym nie bylem, ale staralem sie pomagac w miare swoich mozliwosci i byc sprawiedliwym. Poznalem wielu swietnych ludzi. Nie bede ich wymienial po kolei bo to nie ma sensu
Jest ich zbyt wielu. Tak wiec niech kazdy czuje sie pozdrowiony
Juz i tak sie rozpisalem. Moze bardziej niz powinienem. Tak wiec zycze wszystkim wysokich lvl, m lvli, skilli oraz milej gry. Moj char w grze pozostanie zebym mogl czasem wbic i pogadac. Nikomu tego nicku nie oddam
No chyba, ze Vinox zablokuje mi konto. Pozdrawiam Maroslaw
Jest ich zbyt wielu. Tak wiec niech kazdy czuje sie pozdrowiony
Juz i tak sie rozpisalem. Moze bardziej niz powinienem. Tak wiec zycze wszystkim wysokich lvl, m lvli, skilli oraz milej gry. Moj char w grze pozostanie zebym mogl czasem wbic i pogadac. Nikomu tego nicku nie oddam
No chyba, ze Vinox zablokuje mi konto. Pozdrawiam Maroslaw
Mazurski OTS Facebook

[/quote][/php]

![[Obrazek: rozmowa2pijakow.jpg]](http://img535.imageshack.us/img535/1218/rozmowa2pijakow.jpg)



( trzymaj sie, dzieki za twoją sprawiedliwość, jestes godny podziwu .
![[Obrazek: strunusimigrant.png]](http://img40.imageshack.us/img40/2885/strunusimigrant.png)