• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Propozycje
« Wstecz 1 ... 22 23 24 25 26 Dalej »

Run/Swim event

Ankieta: Jesteście za urozmaiceniem?
Tak trzeba coś dodać!
100.00%
6 100.00%
Nie, niech zostanie tak jak jest.
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Thread locked 
Thread tools
Run/Swim event
Offline meath
Średnio Zaawansowany
26 Liczba postów:
   
#1
08-01-2016, 13:19:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2016, 16:00:07 przez meath.)
Siemka.
Proponuje urozmaicić troche Swim i Run event. Osoba która zna droge i wystartuje w najlepszej pozycji wiadomo ze wygra.
Proponuje je podrasowac. Np dania możliwości upicia innych graczy. Gracza który będzie w najlepszej pozycji nie da sie wyścignąć chyba że popełni jakis głupi bląd ale cięzko tam sie pomylić.  Nie mam dokładnie pomysłu na to. Jedyne co mi przychodzi do głowy to upijanie innych uczestników wyścigu. Może wy macie jakiś pomysł? Napiszcie           i dajcie znać co o tym myślicie.

Sharks Dokładnie w tej samej minucie co napisałeś dodałem ankiete Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sharks
V.I.P
92 Liczba postów:
   
#2
08-01-2016, 15:58:15
wydaje mi się że zapomniałeś o ankiecie kolego, bez tego propozycja do koszta poleci.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Ulthar
#1
925 Liczba postów:
   
#3
08-01-2016, 23:31:46
Zawsze to jakieś urozmaicenie, jestem na tak!


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline DarkKnight
Stały bywalec
110 Liczba postów:
   
#4
09-01-2016, 2:05:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2016, 2:06:19 przez DarkKnight.)
Moim zdaniem zarówno swim jak i run event nie mają sensu, wiec bym je usunął z serwera.
Jak kolega wyżej wspomniał, ten kto najlepiej się ustawi na początku ten wygra...
W porównaniu do zombie eventu czy też pvp to te eventy to jakieś nieporozumienie.
Co do tematu to jestem na tak, może to jakoś urozmaici te nudne eventy.


Dark Knight 0>811.100
Samotny Ninja 0>600.000
Wielki Palek 0> 204.000
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline meath
Średnio Zaawansowany
26 Liczba postów:
   
#5
09-01-2016, 10:15:56
(09-01-2016, 2:05:09)DarkKnight napisał(a): Moim zdaniem zarówno swim jak i run event nie mają sensu, wiec bym je usunął z serwera.
Jak kolega wyżej wspomniał, ten kto najlepiej się ustawi na początku ten wygra...
W porównaniu do zombie eventu czy też pvp to te eventy to jakieś nieporozumienie.
Co do tematu to jestem na tak, może to jakoś urozmaici te nudne eventy.

I własnie w tym celu trzeba je urozmaicić by nie liczyła sie tylko pozycja. Trzeba móc pushowac w trakcie biegu jak i np móc upijać. Nwm coś trzeba by było wymyśleć


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline danio3235
Gaduła
174 Liczba postów:
   
#6
09-01-2016, 11:02:36
W sumie to dobry pomysl, bo te dwa eventy są nudne, trzeba jakos je urozmaicić.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sir Goldi
ಠ_ಠ
592 Liczba postów:
   
#7
09-01-2016, 13:46:32
Trochę za dużo tych eventow a te 2 można usunąć bo i tak mało osób na nie chodzi szczególnie rano, nie mam pomysłu jak je urozmaicić jak już ;s


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline danio3235
Gaduła
174 Liczba postów:
   
#8
09-01-2016, 14:44:40
(09-01-2016, 13:46:32)Sir Goldi napisał(a): Trochę za dużo tych eventow a te 2 można usunąć bo i tak mało osób na nie chodzi szczególnie rano, nie mam pomysłu jak je urozmaicić jak już ;s

No masz racje, zbyt duzo jest tych eventow, mozna by ja urozmaicić, ale tez mozna je usunac Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Banneq#2
Zaawansowany
76 Liczba postów:
   
#9
10-01-2016, 12:29:00
Również jestem tego samego zdania co Goldenka. Raz byłem na swimie, doszedłem do połowy labiryntu i relognąłem, na run'a ani razu nie poszedłem wiedząc, że będzie tak samo do dupy jak swim. Za dużo zrobiło się tych eventów.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Eternity
Łowca Pingwinów
458 Liczba postów:
   
#10
10-01-2016, 17:51:45
Ciekawa propozycja, ale myslelismy bardziej nad dodaniem losowym map do poszczegolnych eventow Wink

Dodamy cos na czasie,

pozdrawiam


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiana/usunięcie drzewa SL event Banneq 1 1 161 21-08-2022, 19:54:53
Ostatni post: Vinox
Lightbulb 7.6 Random Exp event wisnia742 5 1 745 21-08-2022, 19:46:10
Ostatni post: Vinox
  Sl Event - zmiany. Vinox 16 4 211 06-02-2022, 23:38:36
Ostatni post: Vinox
Lightbulb 7.6 Pvp Na Sl Event Salerno 9 2 883 04-02-2022, 19:22:01
Ostatni post: Vinox
  Porrany sl event Aslan1 14 4 072 04-02-2022, 19:21:00
Ostatni post: Vinox
  Sl Event Pan Antos 7 2 144 21-11-2021, 5:21:02
Ostatni post: Nestor1
  Piłkarski Event Hedrox 2 1 206 25-05-2021, 21:45:55
Ostatni post: Vinox
  Nowy sl event Atnoks 4 1 972 05-11-2020, 14:46:13
Ostatni post: Ulthar
  7.6 Nowy Event Sir White 3 1 996 21-01-2020, 2:52:57
Ostatni post: Novi
  7.6 SL Event Norek 10 3 058 20-01-2020, 0:50:44
Ostatni post: Novi



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend