• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Główne Forum › Newsy
« Wstecz 1 ... 23 24 25 26 27 ... 34 Dalej »

Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja

Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 
Thread tools
Averxes & Sir Assassin Pal - Rezygnacja
Offline Averxes
Nabijacz postów
385 Liczba postów:
     
#1
05-12-2012, 21:45:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2012, 21:48:57 przez Averxes.)
Z przykrością muszę zawiadomić, iż w dniu dzisiejszym tj. 5.12.2012, ja (Averxes), oraz Sir Assassin Pal składamy rezygnację z pozycji tutora na serwerze.

Averxes
Rezygnuję z rangi na serwerze po 6 latach, a powodem tego jest głównie brak czasu i trochę chęci do gry.
Powodów jest wiele więcej, ale nic wam do mojego życia osobistego. To co zrobię z postacią zostawię dla siebie. Może kiedyś wrócę, pewnie raz na jakiś czas będę się logował.
Z graczami, których szanuję, oraz administracją mam nadzieję, że nie stracę kontaktu i oczywiście postaram się dalej pomagać serwerowi jeśli tylko czas na to pozwoli.
Dzięki Vinox za współpracę i szansę którą mi dałeś. Zachęcam bardzo do gry i pozdrawiam wszystkich czytających to. Życzę wielkich sukcesów.
Chciałbym dodać, że nie rezygnuję z rangi s-moderatora na forum i to tam właśnie możecie się ze mną kontaktować. Powodzenia.


Sir Assassin Pal
Z dniem dzisiejszym oficjalnie chciałbym zrezygnować z pozycji na serwerze.Jedni mogą się cieszyć inni nie.
Straciłem zbyt dużo co mogłem osiągnąć grając w Tibie. Na Mazurskim Otsie, grałem ok 5 lat.
Osiągnąłem tutaj 2x bycia w topce jakieś pół roku Domeczkiem Małym(grałem od 200k nim) i Sirkiem od 370k-590350.
Do momentu aż nie chciało mi się expić i mnie dogoniono. Spędziłem w ekipie servera 11 miesięcy i 5 dni, w większości był to miły czas spędzony razem z wami.
Starałem się pomóc jak tylko potrafiłem. Nikogo tutaj pozdrawiać nie będę bo by sporo osób byłoby wymienionych.
Życzę sporych lvl wbitych i wszystkiego dobrego na tym otsie.
Vinox ,Felek i Averxes dziękuję za współpracę i że wytrzymaliście ze mną. Obyście mnie miło wspominali.Narazie

Grało/gra się świetnie, a Mazurski OTS zawsze jest będzie najlepszym OTS.


10 przykazań moderatora:

1. Moderator nie nabija postów - moderator ma wiele do przekazania.
2. Moderator nie myli się - moderator ma inne zdanie.
3. Moderator nie obija się - moderator czuwa.
4. Moderator nie rozmywa tematu - moderator przypomina o innych ważnych sprawach.
5. Moderator nie obraża innych - moderator dobitnie zwraca uwagę.
6. Moderator nie flooduje - moderator ekspresywnie wyraża swoje myśli.
7. Moderator nie wykłóca się - moderator szkoli forumowiczów.
8. Moderator nie zakłada głupich tematów - moderator sprawdza czujność. forumowiczów.
9. Kto przychodzi ze swoimi przekonaniami - wychodzi z przekonaniami moderatora.
10. Szanuj moderatora swego - możesz mieć gorszego. [zakaz edycji sygnatury.]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Ciaupcieek
Zaawansowany
66 Liczba postów:
   
#2
05-12-2012, 21:54:52
Nie no cholera. Moja ulubiona osoba z ekipy (Assassin) odchodzi, kurcze.
No cóż, żegnamy. Na wakacje grałem u Was, sporo miłych chwil było i świetnie było można się dogadać z Assassinem jak i z Avarxesem (chociaż miałem wrażenie, iż jest on wrogo do mnie nastawiony Big Grin)

Assassin DJu. Pompuj tam na imprezach w Ameryce czy gdzie, powodzenia w zawodzie Zastępcy Kolegi Kucharza czy jak to tam było.

Pozdrawiam,
Matisol


[Obrazek: 12682169.png]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Dragon Fire
Gaduła
166 Liczba postów:
   
#3
05-12-2012, 21:57:04
OOOO NIIIEEEE ! WHY WHY WHY ?


_______________


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Legend
Zaawansowany
60 Liczba postów:
   
#4
05-12-2012, 21:59:38
Uuuuuuuuuuuuuuuuu niemiłoSad Szkoda:< Miłego życia poza tibiaSmile Trzymajcie się;***********


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freszol
Banned
421 Liczba postów:
   
#5
05-12-2012, 22:02:45
No cóż, powodzenia w rl : )
I wszystkiego dobrego


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Avlard
Zaawansowany
70 Liczba postów:
   
#6
05-12-2012, 22:03:53
Dlaa Wojtka wiesz ze jestes i byles dla mnei za***isty ! Smile Powodzenia w Rl zyciu Smile)
a cd sira? hmm :| idz pisac bajki nt dziewczyn/bylych graczy z mazurka ;o dobrze Ci to wychodzilO Big Grin
A tak serioo to Ciebie tez pozdrawiam i powodzenia ! Big Grin


Żad­na wiel­ka miłość nie umiera do końca.
Możemy strze­lać do niej z pis­to­letu lub
za­mykać w naj­ciem­niej­szych za­kamar­kach naszych serc,
ale ona jest spryt­niej­sza –
wie, jak przeżyć.
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freo
Stały bywalec
125 Liczba postów:
   
#7
05-12-2012, 22:04:42
Trzymaj Się Sirek ! Pozdrowienia od Freo i Sir Krzysia !


PS. Jak funtów nazbierasz to dalej będziesz w ekipie ?

3maj się uszatku <3


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Devil
Nowicjusz
24 Liczba postów:
   
#8
05-12-2012, 22:06:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2012, 22:07:42 przez Devil.)
Jest ! ! Sirek odchodzi z ekipy ! ! Nie no żart, Sirek wiesz, że z nami różnie to było ale nigdy nie darzyłem Cb przyjaźnią i ty mnie na pewno też ; ]
Co do Cb Ave to wielka szkoda, pozostaje GyGy ^^


[Obrazek: sexyw-majtkach-gif-gif]

< 33



I'm legend . . .
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Varion
Nabijacz postów
376 Liczba postów:
   
#9
05-12-2012, 22:07:16
PUMAZ NIEEEE Sad((((((((((((((((( NIE zlappales mnie na bocie jeszcze Sad((( 00:26 Sir Assassin Pal: i tak 00:26 Sir Assassin Pal: cie 00:26 Sir Assassin Pal: dorwe wezcie zostancie z jadowitym a nie gadacie glupoty ale i tak grzesiu zycze ci wsystiego dobrego w zyciu zeby ci sie powiodlo powodzenia dla cb i co do jadowitego malo cie znalem ale wiem ze jestes spoko gosc pod niektorymi wzgledami :*


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Cycek
Prayer Of The Refugee
679 Liczba postów:
   
#10
05-12-2012, 22:11:21
Sentymentalnie się zrobiło. Wink
Nie zostaje nic innego jak życzyć wam powodzenia w prawdziwym życiu. Wink


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rolus
Banned
325 Liczba postów:
     
#11
05-12-2012, 22:14:51
Powodzenia w życiu prywatnym, trzymajcie się cieplutko!

Że Aver odszedł to można było się spodziewać ale Sirek !? WTF?

No ale nie ma co, wasza decyzja.

Kontakt GG zostaje.

Cześć =]


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline by XaniQ
Guru!
487 Liczba postów:
   
#12
05-12-2012, 22:16:27
Trochę szkoda że odchodzicie z mazurka , powodzenia w rl życiu Wink



http://qziomq.mybrute.com Big Grin
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Swirus
Banned
49 Liczba postów:
   
#13
05-12-2012, 22:17:12
(05-12-2012, 22:11:21)Cycek napisał(a): Nie zostaje nic innego jak życzyć wam powodzenia w prawdziwym życiu. Wink

Podbijam!!


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Daniel3k
Banned
155 Liczba postów:
   
#14
05-12-2012, 22:30:51
Wielka szkoda ;( Trzymajcie sie


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Vizierox
Expert
221 Liczba postów:
   
#15
05-12-2012, 22:30:54
Szkoda ze odchodzicie no ale zycie Smile Wojtuś mała pało gg zostaje i tak Smile powodzenia wam obojgu w rl zyciu Smile


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Axorio
Expert
294 Liczba postów:
   
#16
05-12-2012, 22:31:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2012, 22:31:35 przez Axorio.)
Wielka szkoda ze odchodzicie :[ powodzenia w rl zyciu.
Pjona


Axorio 0-....(600.ooo lvl)
Insidecuda 0-....(200.000 lvl)


[Obrazek: 2129zxj.jpg]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Rahim?
Średnio Zaawansowany
45 Liczba postów:
   
#17
05-12-2012, 22:32:17
Tak Pumex rozumiemy - 22 lata i gra w tibie to przesada xD dobrze, że dotarło to do Ciebie. Elton


[Obrazek: 59274369333700680553.jpg]
[Obrazek: realmadrytcopyzf9.png]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sasha
Visca el Barça
1 234 Liczba postów:
   
#18
05-12-2012, 22:53:57
No szkoda, szkoda. Na prawdę wielka szkoda, że odchodzicie, chociaż, że waszą dwójkę nie trawię sympatią. Pewnie dużo zrobiliście dla serwera, a to się docenia, ale w końcu każdy ma swój początek i zakończenie. Powodzenia w rl życiu. Ja bym tutaj nie wracał Big Grin

Vinox, Felek, Rolus - Taka ekipa może zostać Big Grin



[Obrazek: nhEyXC9.png]



Mazurski OTS - Prezentacja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Krejzii
Młodszy Nowicjusz
1 Liczba postów:
   
#19
05-12-2012, 22:59:59
Pumex kretyn jebany w końcu uświadomił sobie, że jest idiotą, który ma 22 lata i gra w tibie..
Dobrze robicie Big Grin..
Dzięki Pumex za te 100 zł i w ogóle Big Grin powodzenia w nowym życiu!!! HAHAHHAHA..

Snajper, gg zostaje cyganie ♥..

Dobra decyzja XD


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Adervo
Nabijacz postów
304 Liczba postów:
   
#20
05-12-2012, 23:25:35
no szkoda, że odchodzicie ale też i nie bo poza tibią jest też życie prywatne o którym dużo ludzi zapomina Smile dobra decyzja Smile elo wam .


[Obrazek: 7HRCoaU.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  7.6 Rezygnacja - Pożegnanie. Novi 8 5 868 14-12-2018, 2:48:37
Ostatni post: Savater
  Rezygnacja Popeja, informacje o Quescie. Vinox 25 17 665 25-02-2013, 17:50:15
Ostatni post: Novi
  Rezygnacja Eternity 32 26 349 23-04-2012, 11:53:58
Ostatni post: Mateuszsen
  Rezygnacja Maroslaw 52 42 199 20-09-2011, 23:02:51
Ostatni post: Witcher



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend