Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czego słuchają gracze Mazurskiego?
Lightbulb 
Rap, Techno, Rock, a może coś innego? Pochwal się czego słuchasz!

Więc ja zacznę... ogólnie to słucham rocka, metalu, różne ich odmiany Tongue
Ulubiony zespół to Linkin Park <3, poza tym to , SOAD, AFI, BFMV, Escape The Fate, trochę Slipknota ^^, All That Remains, Avenged Sevenfold, P.O.D. Nie lubię polskiego rapu(są wyjątki, niektóre piosenki.), ale amerykańskim nie pogardzę, Fort Minor, Jay Z, Eminem..
Qlimax, hardstyle ^^ innego rodzaju techno, i innego tego rodzaju muzyki nie lubię... Lubie też muzykę klasyczną Big Grin Steve Jablonsky, Zimmer ^^ dobre na uspokojenie. Dużo Metalcor'u ("darcie ryja" i ostre riffy) i Reagge : o Mesajah/NDK.

#Edit.
Mishallo, wiem że LP to nie metal Tongue jest to połączenie rocka, rapu i muzyki elektronicznej, nie mieszczą się w żadnych kryteriach muzyki, więc powstało takie określenie jak Crossover. Tongue
Odpowiedz
Słucham metalu. Tylko i wyłącznie. Linkin Park w gruncie rzeczy nie nazwałbym w żadnym stopniu metalem, zwłaszcza ich ostatniej płyty. Jak kilka kawałków dawniej np. na hybrid theory jako tako zdzierże tak, nowa płyta za diabła mi nie pasuje. Zespoły jakie słucham to: Vader, Disturbed, Trivium, Hunter (Polski zespół, polecam), Dark Tranquility, Testament, As i lay dying, Soad, In Flames, Pantera.

Disco Polo jak i hip hopu, nie znoszę i szerokim łukiem omijam. Aczkolwiek metalem jako tako nie jestem Smile
Odpowiedz
Techno & Qlimax 4ever
Odpowiedz
Feel Rox Big Grin
*Pentagram 1-100K

Fable 1-?

*Pierwsza postać o tym name na serwerze , teraz ludzie podrabiają mój słynny nick-.-
Odpowiedz
Hemp-Gru,Peja,HST,Pih,PTP ^^ Tylko to :)
Odpowiedz
Dżem <3. <krótko i na temat>
[Obrazek: banner_black.png]
"Jesteś inny w szarym tłumie
nie potrafią Cię zrozumieć."
Odpowiedz
Ja ogólnie staram się słuchać wszystkiego po trochu... I żadnej muzyki nie krytykować.

Teoretycznie słucham Polskiego HH... Typu - Firma , Hempgru , O.S.T.R. Chociaż słucham też Qlimax itd. ;] Hardstyle rox... No i czasami bardzo stare lata jeszcze z lat 70-80. (raz na 1 miech.) Bardzo uspokajające. ;]]

To na tyle!Big Grin
Odpowiedz
HardStyle,Hip-Hop(Peja,Sto procent).
Odpowiedz
Hip Hop, Ragga , Reggae ,
np. (Firma, Peja, Prosto , Bas Tajpan , JL ;], i oczywiście Hemp Gru Big GrinBig Grin
Odpowiedz
>>> Hemp Gru, Firma KRK, Małolat <<<
Hemp Gru rodzinnie Smile

Żary^^^
Odpowiedz
to tak...Linkin Park ^^ najlepszy zespol jaki moze byc na tym dziwnym swiecie Tongue
i tak bardziej rocka metalu i jakies tam rozne odmiany z zwiazane LP Big Grin
a na drugim miejscu to Fort Minor dlatego ze, jest ktos tam wazny kto byl w Linkin Park (poczytajcie sobie ciekawostki na necie bedziecie wiedziec Tongue) no i The Offspring.No i to tyle
sie rozpedzilem xD
[Obrazek: 2uot9b7.gif]

Odpowiedz
Mishallo zgadzam się Big Grin Hunter jest za***isty :] szczególnie ostatnia płyta: HellWood Big Grin Ogólnie słucham metalu, rocku i coś w tych klimatach. Huczu Dżem rox ;]]
Odpowiedz
Ja Metal,Punk Rock,Reggae No i z Metalu najczęściej słucham Sabaton,Nightwish z Punk Rocka Farben Lehre Big GrinWink
Odpowiedz
Smile 
hehe a ja słucham Dody ;dCool
Peja,Hip Hop i zespól Kombim, Fell itd.WinkWinkWink
Odpowiedz
Hemp Gru, Firma, PTP, Pih, Kaliber 44, Tede, PEjA SlUmS AtAcK,
Odpowiedz
Trance 4ever (ARMIN VAN BURREN,Itp.), Rock Linkin Park ;D
Odpowiedz
Hmmm po toroszQ wszystkiego ale najczęściej:Firma.THS.Paktofonika.Hemp-Gru.Reggae.I Techno.
Odpowiedz
hip-hop , techno... Peja ,50cent ,Justin ,Akon i wiele wiele innych ;]
Odpowiedz
Ja słucham Hip-Hop, Reggae(Tylko Kiedy Jestem Pozytywnie nastawiony do świata <wtajemniczeni>, ElectroHouse,Techno ;D
Odpowiedz
Techno,Metallica,SOAD,Iron Maiden,Tede (Drin Za Drinem)oczywiście i inne;]
Odpowiedz