Witamy,
23 stycznia 2013r (środa) 20:00, rozpoczynamy kolejną licytację domków zostaną najpierw zlicytowane wszystkie domki z poza City i na Rooku(bez komendy), a następnie w City(z komendą).
Komenda -> !licytuj
Dlatego jeżeli nie chcesz przegapić takiej okazji, musisz być z nami, pamiętaj punkt 20, czekamy na Ciebie!
23 stycznia 2013r (środa) 20:00, rozpoczynamy kolejną licytację domków zostaną najpierw zlicytowane wszystkie domki z poza City i na Rooku(bez komendy), a następnie w City(z komendą).
Komenda -> !licytuj
Dlatego jeżeli nie chcesz przegapić takiej okazji, musisz być z nami, pamiętaj punkt 20, czekamy na Ciebie!
Mazurski OTS Facebook


![[Obrazek: 71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif]](http://img.myepicwall.com/2014/03/71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif)

![[Obrazek: nhEyXC9.png]](http://i.imgur.com/nhEyXC9.png)
Jeszcze tylko 1 sprawa i juz zupelnie gitara 