26-07-2022, 6:17:35
Witam, przemierzając dawno zapomniane podziemia Trolli na Rooku dostrzegłem zejście do ścieków. Po użyciu kratki spadlem w nicość.
Pos: 753 519 11
Pos: 753 519 11
|
Serwer 7.6 zejście do "Nikąd"
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
zejście do "Nikąd" - przez Problematy - 26-07-2022, 6:17:35
RE: zejście do "Nikąd" - przez wisnia742 - 29-07-2022, 9:38:02
RE: zejście do "Nikąd" - przez Vinox - 14-05-2023, 22:18:23
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |