24-02-2013, 1:04:05
Popus był jednym z lepszych wybórów na MT w tej 'kadencji' moze go to przerosło.. ma swoje powody osobiste- tak czy siak na serwerze panuje samowolka - w dzisiejszych czasach mt , t ,st pozycja nie oznacza sprawowania pieczy nad serwerem, ogarniania ludzi tylko przyzwolenia na bocenie - znam 3/4 ekipy i kazdy boci zreszta ....
[2013-02-19 17:06] Vinox -> Rolus was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
reszta to tylko formalnosc, ale to nie moj serwer, nie moje zasady wiec gowno mnie mija , pozdro
[2013-02-19 17:06] Vinox -> Rolus was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
reszta to tylko formalnosc, ale to nie moj serwer, nie moje zasady wiec gowno mnie mija , pozdro
Mazurski OTS Facebook
