![]() |
|
Licytacja domków MAIN | ROOK. - Wersja do druku +- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl) +-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3) +--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26) +--- Wątek: Licytacja domków MAIN | ROOK. (/showthread.php?tid=14528) |
Licytacja domków MAIN | ROOK. - Vinox - 15-11-2012 Witamy, 18 listopada 2012r (niedziela), rozpoczynamy kolejną licytację domków zostaną najpierw zlicytowane wszystkie domki z poza City i Rookiem(bez komendy), a następnie w City(z komendą). Komenda -> !licytuj Dlatego jeżeli nie chcesz przegapić takiej okazji, musisz być z nami, pamiętaj punkt 20, czekamy na Ciebie! RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Palldino - 15-11-2012 kk na pewno bd D ale watpie z cos kupie
RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Sasha - 15-11-2012 Na Rooku Facc same lipne domki, nawet żaden pusty nie stoi, więc raczej żadnego nie kupie ![]() Na Pacc same lipne ![]() Powodzenia innym kupcom!
RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Orzeszek - 15-11-2012 #up Masz na FACC wolny domek koło Dzefreja i Averxesa Rook ^^ Nawet dobu tam masz. RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Die Young - 15-11-2012 Waflus moj koffany cieszę się, że wracasz ;**. #T Super, napewno coś zlicytuję. RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - bastianin - 15-11-2012 A o której godzinie ? Ale wkońcu licytacja będzie
RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Freszol - 15-11-2012 @Up czytanie ze zrozumieniem PLX (15-11-2012, 13:29:37)Vinox napisał(a): Dlatego jeżeli nie chcesz przegapić takiej okazji, musisz być z nami, pamiętaj punkt 20, czekamy na Ciebie! RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Tr4X - 15-11-2012 Wolę ten czas spędzić z moją kobietą ;] Milej licytacji! RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Danysus - 16-11-2012 (15-11-2012, 23:37:30)Tr4X napisał(a): Wolę ten czas spędzić z moją kobietą ;] Milej licytacji! Więc poco piszesz na tym forum? Szkoda czasu - spędzaj go z rękkg...ekhekm, przepraszam z kobietą. RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Roxrite - 16-11-2012 Ja niestety dostałem bana na postac Ned do poniedzialku wiec ominie mnie licytacja ;( RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Axorio - 16-11-2012 Krotko i na temat, macie przejebane XDD bo wykupie wszystko ja D: @edit Vinox, moglys wlaczyc na licytacji ta opcje kupywania kilka domkow na 1 postac ? bo nikomu nie chce sie latac i przekladac kasy na inna postac. RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Rusher - 18-11-2012 Dobry pomysł z licytacją, bo dłuższego czasu nie było, a domki nadal są wolne i czekają na właściciela.
RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Die Young - 18-11-2012 Super : 20:20 + Licytacji nadal nie ma . __________________________
RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Vinox - 18-11-2012 post pisałeś 20:16. a nie 20:20. w życiu wszystko tak zawyżasz ? zaraz realizujemy. |