Forum Mazurski OTS
Licytacja domków MAIN | ROOK. - Wersja do druku

+- Forum Mazurski OTS (https://mazurski.xaa.pl)
+-- Dział: Główne Forum (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Newsy (https://mazurski.xaa.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Licytacja domków MAIN | ROOK. (/showthread.php?tid=14528)



Licytacja domków MAIN | ROOK. - Vinox - 15-11-2012

Witamy,

18 listopada 2012r (niedziela), rozpoczynamy kolejną licytację domków zostaną najpierw zlicytowane wszystkie domki z poza City i Rookiem(bez komendy), a następnie w City(z komendą).

Komenda -> !licytuj

Dlatego jeżeli nie chcesz przegapić takiej okazji, musisz być z nami, pamiętaj punkt 20, czekamy na Ciebie!


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Palldino - 15-11-2012

kk na pewno bd Big GrinD ale watpie z cos kupie


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Sasha - 15-11-2012

Na Rooku Facc same lipne domki, nawet żaden pusty nie stoi, więc raczej żadnego nie kupie Sad
Na Pacc same lipne Big Grin

Powodzenia innym kupcom! Big Grin


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Orzeszek - 15-11-2012

#up
Masz na FACC wolny domek koło Dzefreja i Averxesa Rook ^^ Nawet dobu tam masz.


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Die Young - 15-11-2012

Waflus moj koffany cieszę się, że wracasz ;**.

#T
Super, napewno coś zlicytuję.


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - bastianin - 15-11-2012

A o której godzinie ?
Ale wkońcu licytacja będzie Tongue


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Freszol - 15-11-2012

@Up
czytanie ze zrozumieniem PLX

(15-11-2012, 13:29:37)Vinox napisał(a): Dlatego jeżeli nie chcesz przegapić takiej okazji, musisz być z nami, pamiętaj punkt 20, czekamy na Ciebie!



RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Tr4X - 15-11-2012

Wolę ten czas spędzić z moją kobietą ;] Milej licytacji!


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Danysus - 16-11-2012

(15-11-2012, 23:37:30)Tr4X napisał(a): Wolę ten czas spędzić z moją kobietą ;] Milej licytacji!

Więc poco piszesz na tym forum? Szkoda czasu - spędzaj go z rękkg...ekhekm, przepraszam z kobietą.


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Roxrite - 16-11-2012

Ja niestety dostałem bana na postac Ned do poniedzialku wiec ominie mnie licytacja ;(


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Axorio - 16-11-2012

Krotko i na temat, macie przejebane XDD bo wykupie wszystko ja D:

@edit
Vinox, moglys wlaczyc na licytacji ta opcje kupywania kilka domkow na 1 postac ? bo nikomu nie chce sie latac i przekladac kasy na inna postac.


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Rusher - 18-11-2012

Dobry pomysł z licytacją, bo dłuższego czasu nie było, a domki nadal są wolne i czekają na właściciela. Smile


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Die Young - 18-11-2012

Super : 20:20 + Licytacji nadal nie ma Wink. __________________________


RE: Licytacja domków MAIN | ROOK. - Vinox - 18-11-2012

post pisałeś 20:16. a nie 20:20. w życiu wszystko tak zawyżasz ?

zaraz realizujemy.