21-01-2020, 17:43:25
Witam
Co sądzicie o dodaniu więcej outfit dla kont premium
Lub do wykupienia u npc
Co sądzicie o dodaniu więcej outfit dla kont premium
Lub do wykupienia u npc
|
outfit
|
|
21-01-2020, 17:43:25
Witam Co sądzicie o dodaniu więcej outfit dla kont premium Lub do wykupienia u npc
21-01-2020, 18:18:04
Po pierwsze brak ankiety. Po drugie u Outfitera jest dostępna dość pokaźna ilość outfitów do kupienia za 40ng. Nie podałeś również których outfitów Ci brakuje, więc ciężko odnieść się do Twojej propozycji i tego co chciałeś przez nią wyrazić.
Banneq: 1lvl ---> 812.165 [SOLD]
Pretti Van Mele: 1lvl ---> ???
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Outfit po evencie | Pan Antos | 2 | 995 |
22-11-2021, 23:49:29 Ostatni post: Vinox |
|
|
|
7.6 npc,outfit, boss, czar | Damba Rook | 8 | 2 871 |
30-09-2018, 8:57:59 Ostatni post: Aslan |
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości |