PROPONUJE zrobić strefę pz na respie tulipa taka jak jest na respie motylera.
Myslę, że jest to dobry pomysł bo każdy miałby równe szanse na zdobycie itemu niezależnie od levura.
jeśli po tulipa przyjdzie 700k+ lvl to inni praktycznie nie mają szans na powodzenie a to jest bezsensu.
MAM NADZIEJĘ , ŻE POZYTYWNIE ROZPATRZYCIE MOJA PROPOZYCJE
chociaż kilka osób też sie pod tym podpisze na pewno.
POZDRAWIAM ALL GRACZY MAZURA
Myslę, że jest to dobry pomysł bo każdy miałby równe szanse na zdobycie itemu niezależnie od levura.
jeśli po tulipa przyjdzie 700k+ lvl to inni praktycznie nie mają szans na powodzenie a to jest bezsensu.
MAM NADZIEJĘ , ŻE POZYTYWNIE ROZPATRZYCIE MOJA PROPOZYCJE

chociaż kilka osób też sie pod tym podpisze na pewno.
POZDRAWIAM ALL GRACZY MAZURA
Mazurski OTS Facebook

