• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › OWION › Sport
1 2 Dalej »

Finał Ligi Mistrzów 2013!

Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 
Thread tools
Finał Ligi Mistrzów 2013!
Offline Sasha
Visca el Barça
1 234 Liczba postów:
   
#1
23-05-2013, 21:25:01
Witam, jak wiemy... Już w sobotę o godz. 20.45 na Wembley w Londynie rozpocznie się finał Ligi Mistrzów, w którym o miano najlepszej klubowej drużyny na Starym Kontynencie powalczą Bayern Monachium i Borussia Dortmund. Moje pytanie brzmi, jak obstawiacie mecz?
Za kim jesteście, komu kibicujecie oraz jak myślicie kto wygra z jakim wynikiem Smile?


Szczerze? Mi to jest obojętne kto wygra, iż byłem od początku za Barceloną, a że ona odpadała to może i trochę chcę, aby wygrała Borussia, iż grają tam Polacy (nie myślcie, że jestem sezonowcem.. Po prostu wolę w składzie Polaków niż szwabów). Więc jestem za Borusią, typuję wynik 3:2 dla Borussi Smile

Czekam na wasze typy Smile



[Obrazek: nhEyXC9.png]



Mazurski OTS - Prezentacja
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Haven2k
Expert
256 Liczba postów:
   
#2
23-05-2013, 21:31:20
2;1 dla borusi Wink.Wydaje mi sie ze maja mocniejszy sklad,choc bayern tez ma dobry Wink


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Varial
Emeryt
1 129 Liczba postów:
   
#3
23-05-2013, 21:33:00
W dupie mam kto wygra. Nie kibicuje nikomu, a większość sezonowców jest za Borussią, bo tam grają Polacy.


[Obrazek: 71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif]
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Freedy
Nowicjusz
15 Liczba postów:
   
#4
23-05-2013, 21:38:02
2:0 dla BvB 2x reus Lub 1x reus 1x hummels / schmelzer


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline pecz01
Nabijacz postów
335 Liczba postów:
   
#5
23-05-2013, 21:43:35
3:1 Fcb.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Moondave
Banned
49 Liczba postów:
   
#6
23-05-2013, 22:49:52
Iż iż iż to troche wkurwia.
Kto mowi ze Bvb ma lepszy sklad? Paranoja k***a, pozatym nie sportowcy tylko kibice, wpierdalajacy czipsy i pijacy piwo przed tv albo w pubie.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Jaruzelski
Średnio Zaawansowany
36 Liczba postów:
   
#7
23-05-2013, 23:29:09
Od początku LM typowałem, że w finale będzie BVB lub Galatasaray i któraś z tych dwóch drużyn zagra z Barceloną.. BVB zostało i chciałbym, żeby oni wygrali, bo grają tam Polacy, ale tutaj nie ma się co oszukiwać : O
Bayern jest w tym sezonie nie do wyjebania i typuję wynik 2:1 dla Bayernu


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Monsta
Expert
274 Liczba postów:
   
#8
24-05-2013, 3:38:40
(23-05-2013, 22:49:52)Moondave napisał(a): Iż iż iż to troche wkurwia.

No wkurwia i to ostro ;p

Ja obstawiam 2;1 dla BorussiSmile od początku im kibicowałem.

Bramki strzelą Lewandowski , Reus ;D


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Bezczel
Banned
101 Liczba postów:
   
#9
24-05-2013, 13:38:48
2:1 dla Borussi.


_______________________________________________


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Chester
No life!
594 Liczba postów:
   
#10
24-05-2013, 13:59:00
Komu kibicuje? Kibicuje Pogoni Szczecin oraz CLFC<- jak ktos ogarnie to chyle czola
a w finale stawiam na borusie choc maja gorszy sklad + nie zagra goetze ktory ma pseudo "kontuzje" a tak naprawde nie chce grac przeciwko swojemu nowemu klubowi. 2;1 choc jedna z 2 bramek ktoregos z polakow.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Azbest
Emeryt
1 995 Liczba postów:
   
#11
24-05-2013, 16:55:00
Bayern roz*ebie te gówna z Dortmundu 3:1.

@sasha

Naucz się człowieku pisać po polsku, a nie same powtórzenia ( czyt. iż, iż, iż )


It's clobberin time !
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Moondave
Banned
49 Liczba postów:
   
#12
24-05-2013, 18:10:06
chelsea londyn footbal club.
Elo.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline pecz01
Nabijacz postów
335 Liczba postów:
   
#13
24-05-2013, 18:55:24
(24-05-2013, 13:59:00)Chester napisał(a): Komu kibicuje? Kibicuje Pogoni Szczecin oraz CLFC<- jak ktos ogarnie to chyle czola
a w finale stawiam na borusie choc maja gorszy sklad + nie zagra goetze ktory ma pseudo "kontuzje" a tak naprawde nie chce grac przeciwko swojemu nowemu klubowi. 2;1 choc jedna z 2 bramek ktoregos z polakow.

A co gadałeś z Kloppem że lepiej wiesz? gdyby Goetze nie miał kontuzji to z pewnością by zagrał bo by nie mieli nic do stracenia a tak to będą grali w "10" bo Groskrojca nie liczę bo tylko on będzie im przeszkadzał.


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Chester
No life!
594 Liczba postów:
   
#14
24-05-2013, 22:28:59
(24-05-2013, 18:55:24)pecz01 napisał(a):
(24-05-2013, 13:59:00)Chester napisał(a): Komu kibicuje? Kibicuje Pogoni Szczecin oraz CLFC<- jak ktos ogarnie to chyle czola
a w finale stawiam na borusie choc maja gorszy sklad + nie zagra goetze ktory ma pseudo "kontuzje" a tak naprawde nie chce grac przeciwko swojemu nowemu klubowi. 2;1 choc jedna z 2 bramek ktoregos z polakow.

A co gadałeś z Kloppem że lepiej wiesz? gdyby Goetze nie miał kontuzji to z pewnością by zagrał bo by nie mieli nic do stracenia a tak to będą grali w "10" bo Groskrojca nie liczę bo tylko on będzie im przeszkadzał.

Goetze to było pewne że nie zagra w finale jak bedzie z bayernem i kontuzji żadnej nie ma..


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Jaruzelski
Średnio Zaawansowany
36 Liczba postów:
   
#15
24-05-2013, 22:37:41
Czester co Ty pierdolisz za głupoty, że nie ma kontuzji.. Chyba w klubie mają lekarzy, którzy dobrze się znają na swoim fachu, co?
Głupie takie gadanie, że "pseudo" kontuzja, bo do nich odejdzie po finale..
TU SIĘ JEBNIJ XD


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Melvil
Banned
354 Liczba postów:
   
#16
25-05-2013, 9:59:12
(24-05-2013, 13:59:00)Chester napisał(a): Komu kibicuje? Kibicuje Pogoni Szczecin oraz CLFC<- jak ktos ogarnie to chyle czola
a w finale stawiam na borusie choc maja gorszy sklad + nie zagra goetze ktory ma pseudo "kontuzje" a tak naprawde nie chce grac przeciwko swojemu nowemu klubowi. 2;1 choc jedna z 2 bramek ktoregos z polakow.

CLFC - Chelsea London < 3 All The Blues, All the way


Ja jestem za BVB, choć Bayern jest mocniejszy. Mówicie tak o sezonowcach, ale co jest dziwnego w tym, że kibicuje się drużynie w której grają nasi rodacy?


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Cycek
Prayer Of The Refugee
679 Liczba postów:
   
#17
25-05-2013, 10:04:21
tak cos czuje, ze bayern


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline pecz01
Nabijacz postów
335 Liczba postów:
   
#18
25-05-2013, 11:11:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-05-2013, 22:40:04 przez pecz01.)
(24-05-2013, 22:28:59)Chester napisał(a):
(24-05-2013, 18:55:24)pecz01 napisał(a):
(24-05-2013, 13:59:00)Chester napisał(a): Komu kibicuje? Kibicuje Pogoni Szczecin oraz CLFC<- jak ktos ogarnie to chyle czola
a w finale stawiam na borusie choc maja gorszy sklad + nie zagra goetze ktory ma pseudo "kontuzje" a tak naprawde nie chce grac przeciwko swojemu nowemu klubowi. 2;1 choc jedna z 2 bramek ktoregos z polakow.

A co gadałeś z Kloppem że lepiej wiesz? gdyby Goetze nie miał kontuzji to z pewnością by zagrał bo by nie mieli nic do stracenia a tak to będą grali w "10" bo Groskrojca nie liczę bo tylko on będzie im przeszkadzał.

Goetze to było pewne że nie zagra w finale jak bedzie z bayernem i kontuzji żadnej nie ma..

Czegoś nie rozumiesz.. naprawde myślisz że 21 latek odpuściłby sobie finał? bo JEŚLI NAPRAWDE nie miałby kontuzji to by zrobił wszystko by wystąpić .. TO NIE JEST polska liga gdzie kopaczą niechce się grać bo 100 tyś miesięcznie to mało.

Dniem dzisiejszym Borussia żegna się z sezonowcami Mia San Mia !!!!!!!!!!!!!!!!


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Cycek
Prayer Of The Refugee
679 Liczba postów:
   
#19
25-05-2013, 23:34:43
(25-05-2013, 10:04:21)Cycek napisał(a): tak cos czuje, ze bayern

tak żem czuł


Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Azbest
Emeryt
1 995 Liczba postów:
   
#20
26-05-2013, 11:25:12
Ja też dobrze czułem. Lewandowski pajac nie umie grać fair. Gdyby to był Pepe to już zawieszenie na pare meczy + proces za rasizm. BEKA


It's clobberin time !
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Strony (2): 1 2 Dalej »
Thread locked 



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend