Witamy,
w dni dzisiejszym zmieniliśmy serwer dedykowany, ponieważ stary już od dawna się psuł, niestety trwało to więcej niż zakładaliśmy dlatego zwiększymy w ramach rekompensaty o godzinę maraton odbędzie się on od 21:00 do 23:00. Mamy nadzieję że ten serwer będzie sprawował się jeszcze lepiej niż poprzedni.
Jeżeli jakiś gracz ma problem z zalogowaniem się na serwer, proszę sprawdzić czy aby na pewno jest wpisywane:
IP: mazurskiots.pl
PORT: 7171
Jeżeli ktoś nie chce bawić się w wpisywanie ip i zmianę portu można go pobrać TUTAJ
Ekipa Mazurskiego!
w dni dzisiejszym zmieniliśmy serwer dedykowany, ponieważ stary już od dawna się psuł, niestety trwało to więcej niż zakładaliśmy dlatego zwiększymy w ramach rekompensaty o godzinę maraton odbędzie się on od 21:00 do 23:00. Mamy nadzieję że ten serwer będzie sprawował się jeszcze lepiej niż poprzedni.
Jeżeli jakiś gracz ma problem z zalogowaniem się na serwer, proszę sprawdzić czy aby na pewno jest wpisywane:
IP: mazurskiots.pl
PORT: 7171
Jeżeli ktoś nie chce bawić się w wpisywanie ip i zmianę portu można go pobrać TUTAJ
Ekipa Mazurskiego!
Mazurski OTS Facebook


![[Obrazek: pmtx.gif]](http://imageshack.com/a/img543/8913/pmtx.gif)

![[Obrazek: 71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif]](http://img.myepicwall.com/2014/03/71c85598eef4d889bccbf314ef817be8.gif)
![[Obrazek: strunusimigrant.png]](http://img40.imageshack.us/img40/2885/strunusimigrant.png)
) Lagi mam caly czas... raz mniejsze raz wieksze ale caly czas. Przed zmiana dedyka nie mialem zadnych lagow.