• Strona Główna
  • Wyszkukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Skróty
Mazurski OTS Facebook
Discord Mazurski

Forum Mazurski OTS

Zaloguj się Utworz konto
Login at Forum Mazurski OTS

Forum Mazurski OTS › Działy ogolne › Propozycje
« Wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 ... 26 Dalej »

7.6 Podsumowanie obecnej, testowej edycji Mazurka.

Thread tools
Serwer 7.6 Podsumowanie obecnej, testowej edycji Mazurka.
Offline wisnia742
Nabijacz postów
368 Liczba postów:
   
#1
Star  25-04-2018, 21:10:24
Dzień Dobry,

Ilość graczy online jaka jest każdy widzi. Oznacza to, że nowa edycja nie była potrzebna, gdyż pod koniec poprzedniej było w godzinach szczytu 25-30 osób. Ostatnich kilku dni nie liczę, bo to był okres jak już ludzie odpuścili sobie ze względu na wiadomość o restarcie postaci. 

Przypomnę, że pierwotnie w planach był wariant wprowadzenia nowej edycji na okres testowy równolegle z trwającą edycją. Zdecydowano jednak by bo resecie została tylko nowa edycja. Oczywiście najwięcej do powiedzenia mieli wtedy gracze, co nawet nie byli aktywnymi graczami, obiecując powrót "starej ekipy".

Minęły 3 miesiące i można przyjąć, że zmiany się nie spodobały. 3 miesiące testowania nowej edycji. Test nie wypalił, ale po to są testy.

Mając na uwadze powyższe proponuję, by zakończyć ten test oraz przywrócić kopię serwera z przed 15.01.2018r. (tak tak, wraz z wszystkimi plusami i minusami)

Pozdrawiam
Prezes


[Obrazek: yAfoKhm.png]
Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Ogoraz
Nowicjusz
24 Liczba postów:
   
#2
25-04-2018, 21:45:39
"Chcielibyśmy Was poinformować, że nie będzie żadnego res'a charów!
Ta edycja jest już ostatnia! Od dziś tj. 29.03.2018r. gracze, którzy sieję zamęt zostaną zbanowani."
Pragnę tylko przypomnieć, że szanowna ekipa POWINNA dotrzymać słowa. Smile :******


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Earendi
Średnio Zaawansowany
35 Liczba postów:
   
#3
25-04-2018, 22:48:18
@Ogoraz... Skończysz w końcu płakać, ponieważ to jest już żalosne. Nie chcesz grać, nie graj. Dodam jeszcze, że odkąd polepszyli płacz osoby tego typu czyli Ty, Aslan itd zaczęliście płakać, a np : Merix, który był TOP 1 nie płakał i w dupie to miał. Po prostu nie potrafisz grać i jak już ,,wbiłeś lvl" i polepszyli gdzie Cie prawię dogonili to zacząłeś płakać. ;D


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Adervo
Nabijacz postów
304 Liczba postów:
   
#4
25-04-2018, 23:04:02
Jak na razie to ty earendi placzesz o ub xd a co do tematu to tylko i wyłącznie chcesz przywrócenia serwa do dnia 15.01 bo tam już miałeś wszystko a tu zaczales afczyc i ban poleciał xd zacznij na nowej coś osiągać . To samo ja zaproponuje, żeby serwa cofnąć do 2016 r bo tam miałem reba można ? xdd


[Obrazek: 7HRCoaU.gif]
Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Ogoraz
Nowicjusz
24 Liczba postów:
   
#5
26-04-2018, 5:27:18
Earendi, dziwne, że od kiedy vinox zjebał to jeszcze nikt mnie nie przegonił chociaż nie gram od ponad miesiąca xDDDDDDD


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline wisnia742
Nabijacz postów
368 Liczba postów:
   
#6
26-04-2018, 11:39:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-04-2018, 11:41:26 przez wisnia742.)
(25-04-2018, 21:45:39)Ogoraz napisał(a): "Chcielibyśmy Was poinformować, że nie będzie żadnego res'a charów!
Ta edycja jest już ostatnia! Od dziś tj. 29.03.2018r. gracze, którzy sieję zamęt zostaną zbanowani."
Pragnę tylko przypomnieć, że szanowna ekipa POWINNA dotrzymać słowa. Smile :******
W zeszłym roku pisane było to samo:

13-02-2017, 21:48:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2017, 21:50:12 przez Vinox.)
"chciałbym zagwarantować Wam, ze nie mam w planach robienia żadnego restartu. Planowane aktualizacje zostaną wprowadzane po znalezieniu nowego mapera ponieważ Vegeta z przyczyn osobistych zmuszony został zrezygnować z pozycji mapera i GameMastea."


Zawsze można się dogadać Smile

15-01-2018, 22:34:24
Gm Azerbek - "Witamy po ustaleniach w temple stwierdziliśmy, że restart jest jednak wymagany"

( a wyglądało to tak, że zebrała się stara ekipa i przepchnęła pomysł resetu, nie biorąc pod uwagę zdania aktywnych graczy - a ja akurat poszedłem, gdzie poszedłem )

A było to tak:
16-01-2018, 10:52:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2018, 10:55:19 przez wisnia742.)
Reset robiony w momencie, gdy było widać przyrost graczy na serwerze, który zaczął się stopniowo od listopada. Wczoraj było nawet ponad 30 graczy online i to nie ze względu na eventy bo już jest blokada MC. 
Dobra decyzja o zmniejszeniu expa na golemach i zwiększenia exp stage, mogła ten trend wzrostowy utrzymać lub chociaż utrzymać tą stałą liczbę graczy. 
Świetne obrady. Miało nie być resetu, tylko jakieś testy, poszedłem się wysrać na 5 minut - wracam i info, że na stronie news o resecie.


[Obrazek: yAfoKhm.png]
Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Aslan
Zaawansowany
70 Liczba postów:
   
#7
26-04-2018, 15:24:51
Earendi ty serio taki głupi jesteś czy takiego udajesz ?


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Goldiak
Młodszy Nowicjusz
7 Liczba postów:
   
#8
29-04-2018, 22:18:20
ten ots juz umar xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Nestorek1
Średnio Zaawansowany
25 Liczba postów:
   
#9
29-04-2018, 23:21:59
Tak jak Twoja warmia smieciu ;d


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Earendi
Średnio Zaawansowany
35 Liczba postów:
   
#10
30-04-2018, 18:58:58
Umarł? Mając 15-20 osób? Tylko podpowiem Ci, ze w tym momencie serwery 7.60 tyle maja. Co do twojej smiesznej warmii 4 os dodam jeszcze, że Typ pisał iż expi 3 postaciami 24h, więc 1/2 os tam graja XD


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Goldiak
Młodszy Nowicjusz
7 Liczba postów:
   
#11
30-04-2018, 19:28:35
ty chyba miales tu nie grac odkad ojebali ci chara a maniakujesz widze xDD


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Earendi
Średnio Zaawansowany
35 Liczba postów:
   
#12
30-04-2018, 22:15:12
@goldiak Po 1. Nikt mi chara nie ojebał. Po 2. Nie wiem kto Ci pisał, że grać nie miałem skoro gram cały czas xD od początku edycji xD


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline scly
Nowicjusz
21 Liczba postów:
   
#13
07-05-2018, 22:56:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2018, 22:57:38 przez scly.)
Na siłę próbujecie wszystkim udowodnić jaki ten ots nie jest zły. Zamiast zamknąć temat, to uzalacie się nad wszystkim dookoła, bierzecie tak bardzo do siebie to, jakby dzięki Mazurskiemu zależało wasze życie. Wyjdzie kolejna edycja i będziecie znowu maniaczyc dzień i noc, dopóki coś wam się znowu nie spodoba. Jesteście tak bardzo poobrazani na wszystko i wszystkich, ale wejdziecie na ten shoutbox i dodajcie swoje pięć groszy. Skoro już dawno wam się znudziły te restarty to prawy i usuń mazurski.exe i do widzenia. Wiecie że to jest "rytuał", ale i tak będziecie grali, cóż za hipokryzja. Tak samo huczne odchodziny, żeby dogryzc administracji. Ludzie, weźcie się za siebie.


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Novi
Emeryt
2 051 Liczba postów:
   
#14
08-05-2018, 1:58:25
Prezes, ja mam wrażenie, że Ty się ze swoim Penisem na głowy zamieniłeś. Idąć Twoim tokiem myślenia to może przywrócmy edycję z 2009? Bo wtedy grało po 200 osób?
Potrafisz "osiagnac" cokolwiek na tym serwerze jak kompletnie każdy kto ogarnia mazurka przestaje grac Smile
Wtedy wchodzisz Ty i expisz jak jest 5 osob online. A tak to jak gralo po 50 osob przez ponad dobry miesiac.. a nawet wiecej nawet nie wchodziles bo nie ma po co...
Ale jak gralo kiedys i gra teraz namietnie po 5-10 osob to nawalasz po kilkanascie godzin.
A przywrocic chcesz stara edycje tylko dlatego ze byles w topce.. mozna bylo bocic 24/7 ( pewnie na skryptach ktore od kogos dostales )
i miales wszystko Smile))


Licznik Odwiedzin:
monitoring pozycji
Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline wisnia742
Nabijacz postów
368 Liczba postów:
   
#15
08-05-2018, 10:08:13
Panie Novi.

Przeczytaj Pan jeszcze raz pierwszy post ze zrozumieniem. Jakie były plany, ustalenia i wizje. Jakie miały być warunki restartu serwera (gdzie miało nie być restartu). Bo to nie jest mój tok myślenia co Pan piszesz.

Wejdź w mój profil i przeczytaj moje posty z grudnia i stycznia. To się nawet dowiesz, że był zaproponowany wariant, gdzie również byłbym za resetem serwera. (oczywiście niektóre posty to ironia, ale Pan jesteś inteligentny to spokojnie to wyłapiesz). Pan teraz tworzysz jakieś własne teorie i wkładasz mi w usta słowa (a właściwie w chuja, bo się z nim na głowy pozamieniałem - tylko właściwie to głowa by była na miejscu samego kutasa, czy kutasa i jajec?).

Trafił Pan zaś celnie tylko z jednym argumentem i prawie z drugim. Tak można było bocić 24/7 i dobrze z tym było.
A skrypty jak to skrypty. Nikt się Oplem i Omegą nie urodził. A nawet jak już ktoś jest Oplem Omegą to wiadomo jak korozja chrupie te nadwozia. Kilka miesięcy minęło zanim nauczyłem się blackd. Mimo wszystko większość to własne napisane linijki pisane z pomocą różnych forów. A kilka skryptów otrzymanych w formie ciekawostki do porównania.

bonus:
https://youtu.be/l_Wd45LPo6A?t=46s


[Obrazek: yAfoKhm.png]
Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Goldiak
Młodszy Nowicjusz
7 Liczba postów:
   
#16
19-05-2018, 22:10:37
dawajcie resa charow oki, guptasy beda grac


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Niedostępny Maserati
Młodszy Nowicjusz
10 Liczba postów:
   
#17
20-05-2018, 20:27:34
Fakt mało osób gra. Zróbcie resa i dopracujcie lepiej edycje.


Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Sasha
Visca el Barça
1 234 Liczba postów:
   
#18
21-05-2018, 12:16:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2018, 12:16:34 przez Sasha.)
Mało osób gra, ponieważ jest okres letni, tak jest co roku. Poczekajcie miesiąc, dwa i liczba graczy będzie o wiele większa, o ile Administracja nie zapomni o graczach i będą dodawali nowości. Smile



[Obrazek: nhEyXC9.png]



Mazurski OTS - Prezentacja
Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Offline Pain
Nowicjusz
14 Liczba postów:
   
#19
27-05-2018, 19:47:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2018, 23:22:31 przez Ulthar.)
nie bądźcie źli nabijam posty, żeby móc na sb pisać

Ulthar: mógłbyś chociaż coś do tematu wnieść, warn.


KRUL JEST TYLKO JEDEN
Odpowiedz
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend
Send thread to a friend

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przywrocenie ostatniej edycji OTS'a Sparta 20 6 578 14-01-2018, 10:15:11
Ostatni post: Gm Azerbek
  wskrzeszenie mazurka Sparta 7 2 621 02-10-2017, 16:29:46
Ostatni post: raflik125



Użytkownicy przeglądający ten wątek:   1 gości


  •  Wróć do góry
  •  Kontakt
  •   Forum Mazurski OTS
  •  Lite mode
© Mazurski OTS
Polskie tłumaczenie © 2007-2026 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2026 MyBB Group.
Tryb normalny
Tryb drzewa
Pokaż wersję do druku
Subskrybuj ten wątek
Dodaj ankietę do wątku
Send thread to a friend